امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

9150000713

9150000713:با عرض سلام. تو رو به خدا، سمت منطقه خیابان امام صادق (ع) رو سرعت گیر بذارید، وسایل نقلیه ها خیلی با سرعت میرن از این خیابان.

 

9150000878:با سلام و خسته نباشید. لطفا به فکراین خیابون و کوچه ها هم باشید. لطفا به.خیابون امام سجاد رسیدگی شه زیاد وضع خوبی نداره این تابلوهای سرهرخیابون زدید یا دید خوبی نداره یا نوشته اش از بین رفته با تشکراز شهردار محترم.

 

9360000617:سلام. تشکر از زحمات بی دریغتان. خیابان ۳۲ متری شهدا، کوچه شهید کریمی باید خیابان شود. سی ساله که منتظریم. مردم محل تقاضا دارن پیگیری و اقدام شود.

 

9150000071: با سلام. شهردار محترم چرا فکری برای وضع کوچه های بربرقلعه نمی کنید؟ خواهش می کنیم به این کوچه ها رسیدگی کنید.

 

9360000536: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما. از شما خواهشمندیم شخصی که برای کار مردم در نظر می گیرد کسی باشه که بتونه مشکل مردم روحل کنه نه کسی باشه که بگه ولی پشت بندش نه باشه. لطفاً رسیدگی کنید.

 

9150000940: با سلام. اصلاح میدان امام رضا (ع) کی به پایان می رسد؟ آیا وضعیت این میدان ورودی شهر، در شأن مرکز استان است؟

 

مراجعه حضوری: چرا شهرداری بجنورد اولین استخر پارک باباامان را تخریب کرده و به جای آن استخری کوچکتر را جایگرین کرده است؟ در قبال این صرف هزینه، چه امکانات جدیدی به این پارک اضافه شده است؟.

 

تماس تلفنی: با سلام. چرا تاکسی های عمومی در ایستگاه ها توقف می کنند و تا ظرفیت شان تکمیل نشود، حرکت نمی کنند؟ مسافرانی که در طول مسیر قصد استفاده از تاکسی را دارند، باید چه کنند؟

 

9330000176:از شهرداري تقاضا مي شود تا براي بازگشایی اين معابر اقدام كند: تک خونه خیابان استقلال، 24متری خیام، تک خونه انتهای ناوک، ملکش، 32 متری جوادیه و... كه امثال آن ها زیاده و هزینه زیاد هم نمی خواد.

 

9370000163:با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولان؛ شما که به همه منطقه هاى بجنورد رسیدگى مى کنید لطفاً به منطقه ایثارگران هم رسیدگى کنید. 16 ساله در این منطقه زندگى مى کنیم. هنوز آسفالت نشده. خواهشمندیم به این منطقه رسیدگى بیشترى کنید. ممنون.

 

9350000721:شهرداري اخيراً توجهي به خیابان صفای شرقی یا همان پای توپ نمی کند؟ پیاده رو نداره. فضای سبز نداره. فقط چیزی که داره سبزی لباس دست دوم فروشي ها و نان خشکی.

 

مراجعه حضوری:سلام، در منطقه کلاته کشتارگاه، کبوتر فروش ها برای عابران مزاحمت ایجاد می کنند. خواهشمند است مکان مناسبی برای جمعه بازار ویژه فروش پرندگان اختصاص یابد. پیشنهاد می شود میدان مال قدیم برای این امر در نظر گرفته شود..

 

تماس تلفنی:سلام، برخی کسبه، تابلوهای ایستاده مغازه شان را در سواره رو می گذارند. که این امر باعث نازیبایی معابرش شده است و پارک اتومبیل ها را با مشکل مواجه کرده است. خواهشمند است متولیان رسیدگی نمایند..

 

تماس تلفنی:ساعت های نصب شده در میادین شهر، زمان دقیق را نشان نمی دهند و اندازه شان با میدان متناسب نبوده و کوچک است..

 

تماس تلفنی: چرا ایستگاه های دوچرخه مستقر در پارک ها، راه اندازی نمی شود؟ فرصت خوب تابستان از دست رفت..

 

تماس تلفنی: چرا با کسبه ای که تابلوهای مغازه خود را در سواره روی خیابان، می گذارند و با ایجاد سد معبر برای شهروندان، مزاحمت ایجاد می کنند، برخورد نمی شود؟..

تماس تلفنی: تا کی گرد و غبار ناشی از فعالیت سنگ شکن های اطراف شهر را باید تحمل کرد؟ ..


9330000176:اعضای محترم شورای شهر، چرا واحد املاک شهرداری مهر فکری به حال بازگشایی خیابان خیام (جوادیه) نمی کند؟ لطفا پیگیری نمایید.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت