امروز : چهارشنبه, 06 بهمن 1400

کمیته بانوان و خانواده دوره ششم

 

صورتجلسه شماره 1 مورخ 16/6/1400 کمیته بانوان شورای اسلامی شهر بجنورد

پیرو دعوتنامه ارسالی جلسه کمیته بانوان شورای اسلامی شهر بجنورد روز سه شنبه مورخ 16/6/1400 ساعت 11:30 صبح در محل اتاق رئیس کمیته بانوان با صلواتی بر محمد و آل محمد (ص) و با حضوراعضای  گروه جهادی و درمان تشکیل گردید.

درابتدا ریاست محترم کمیته بانوان شورای اسلامی سرکار خانم افشین فر، ضمن عرض خیر مقدم به تمام بانوان فعال در حوزه فرهنگی و تب سنتی، مطالبی در خصوص موارد مورد بحث جلسه عنوان نمودند

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر تصمیات ذیل اتخاذ گردید

1- استفاده از غذای سرد برای بیماران کرونای بیمارستان ها، روتین بودن کار کادر پرستاری در استفاده از دارو اینکه فقط راس ساعت خاصی چند قلم دارو استفاده می کنند به عنوان مثال: از آمپول لیموسیلین و دگزا بیشتر استفاده میکنند که دارای عوارض جانبی بسیاری می باشد . آموزش به بیماران در خصوص مزاج شناسی و استفاده از داروهای گیاهی موثردر بیماری کرونا  

2- مقرر گردید  در صورت موافقت و هماهنگی لازم با دانشگاه علوم پزشکی گروه جهادی در قالب تیم های 4 الی 5 نفری جهت کمک و همکاری به پرستاران و بیماران در بیمارستانها اقدام نمایند.

3ـ مقرر گردید با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری  هماهنگی شود در خصوص چاپ مطالبی بصورت بروشور در قالب الگوی برای راهنمایی همراه و خانواده بیمار که تهیه مطالب با گروه جهادی می باشد ،که در صورت موافقت دانشگاه علوم پزشکی در بیمارستانها به همراهان بیماران کرونایی داده شود.

4ـ مقررگردید با همکاری رسانه ‌های فعال، محتوای تهیه شده توسط نیروهای مردمی و جهادی  در خصوص آموزش و اطلاع رسانی بیماری کرونا به بیمارانی که دوره قرنطینه را در منزل می گذرانند قرار داده شود.

5ـ مقرر گردید هماهنگی با خبرنگارانی که با شورا ارتباط دارند ، تهیه محتوا توسط گروه جهادی بصورت پوستر یا متن های رنگی با شماره 1،2،3 در کنار نشریه ها اطلاع رسانی شود.

6ـ مقرر گردید هماهنگی جهت پخش  دعای صحیفیه سجادیه بعد از اذان در بیمارستانها  انجام گردد.

 و متولیان و  موذن های مساجد سطح شهر نیز دعای صحیفیه سجادیه  را بعداز اذان پخش کنند.

7ـ مقررگردید تهیه غرفه در جلوی درب بیمارستان‌ها با همکاری عطاری‌ها‌ در خصوص دسترسی راحت بیماران و خانواده ها به داروهای گیاهی که برای بیماری کرونا مفید موثر و تاثیر گذار هستند صورت پذیرد

جلسه ساعت 12:30 با صلوات بر محمد وآل محمد (ص) خاتمه یافت.

  • 129
  • بازدید امروز: 115
  • بازدید دیروز: 1020
  • بازدید ماه: 4664
  • بازدید سال: 139193
  • بازدید کل: 1305863
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت