امروز : دوشنبه, 26 مهر 1400

کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری دوره ششم

صورتجلسه شماره 3 مورخه 09/06/1400کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر

پیرو هماهنگی بعمل آمده ساعت 10:30صبح روز سه شنبه مورخه 09/06/1400 جلسه کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری با حضور اعضای محترم کمیسیون، کارشناسان شهرداری و اعضای محترم شورای باقرخان 3 ، با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص) در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر بجنورد تشکیل گردید.

در ابتدا جناب آقای مهدی معلم ریاست محترم کمیسیون ضمن عرض سلام و خیر مقدم به حاضرین، و تبریک به اعضای محترم منتخب شورای اسلامی باقرخان 3 در خصوص مسائل مربوط به محله باقرخان 3 و آلودگی به وجود آمده از تردد خودروهای شهرداری در مسیر کارخانه آسفالت و سنگ شکن و ایستگاه میانی زباله و آرامستان و... و لزوم ترمیم و مرمت مسیر فوق جهت کاهش استهلاک ماشین آلات شهرداری مطالبی را عنوان نمودند سپس معاونت محترم فنی و امور زیربنایی شهرداری جناب آقای مهندس کشمیری گزارش اجمالی از توجه خود در زمان مدیریتشان به این مسیر و ضرورت این امر مسائلی را  بیان نمودند.

در ادامه اعضای محترم شورای باقرخان 3 ضمن تشکر از دعوت شورای اسلامی شهر و معرفی خود در خصوص مشکلات شهروندانی که در این منطقه زندگی میکنند مسائلی را مطرح نمودند و تاکید داشتند آلودگی هوا و بوی نامطبوع و ترمیم زود هنگام مسیر تماما به خاطر وجود سنگ شکن شهرداری و کارخانه آسفالت و ایستگاه میانی زباله شهرداری است که برای شهروندان نارضایتی بسیاری به وجود آورده است و درخواست داشتند که شهرداری و شورای اسلامی در این موضوعات کمک حال مردم باشد

سپس پس از  استماع نظرات درخصوص موضوعات جلسه، به شرح ذیل تصمیمات لازم اتخاذ گردید:

1- نامه شماره 04/400/6 م مورخه 31/5/1400 شورای اسلامی شهر باقرخان 3 در خصوص مشکلاتی که از ناحیه کارخانه سنگ شکن و ایجاد گرد و خاک، عبور و تردد ماشینهای سنگین کارخانه آسفالت، بوی نامطبوع تصفیه خانه فاضلاب، ترافیک موجود در طول روز بر اثر تردد ماشین های آرامستان جاوید و زیارت اهل قبور و عبور وسایل نقلیه حامل زباله از وسط روستا و دیگر مسائل در این زمینه که موجب نارضایتی اهالی شده است  در جلسه مطرح، کمیسیون پس از بحث و بررسی 1-1- مقرر نمود معاونت محترم خدمات شهری  همکاری لازم را با شورای باقرخان 3 کما فی السابق جهت تخلیه زباله در محل ایستگاه میانی زباله مبذول نمایند. 2-1- مقرر شد معاونت محترم فنی و امور زیربنایی مسیر تردد شهروندان به گورستان پارک جاوید و خودروهای شهرداری به کارخانه آسفالت و سنگ شکن و... به نحو شایسته ترمیم و مرمت نماید تا از استهلاک بالای ماشین آلات شهرداری که در مسیر تردد می کنند کاسته شود و به نوعی از هدررفت بیت المال جلوگیری گردد و در کنار آن گوشه ای از نارضایتی مردم محله باقرخان 3 نیز کاسته شود.

جلسه راس ساعت12:30با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت.

 

 

صورتجلسه شماره 2 مورخه 02/06/1400کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر

پیرو هماهنگی بعمل آمده ساعت 10صبح روز سه شنبه مورخه 02/06/1400 جلسه کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری با حضور اعضای محترم کمیسیون، کارشناسان شهرداری و مدعوین، با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص) در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر بجنورد تشکیل گردید.

در ابتدا جناب آقای مهدی معلم ریاست محترم کمیسیون ضمن عرض سلام و خیر مقدم به حاضرین، در خصوص مسائل مربوط به حوزه خدمات شهری و دستور کار جلسه که بررسی وضعیت ایستگاه میانی زباله بود مطالبی را عنوان نمودند سپس معاونت محترم خدمات شهری شهرداری جناب آقای مهندس شادکام گزارش اجمالی از پیگیریهای صورت گرفته جهت رعایت استانداردهای ایستگاه میانی زباله  و دیگر مسائل بیان نمودند.

در ادامه پس از  استماع نظر درخصوص موضوعات جلسه، به شرح ذیل تصمیمات لازم اتخاذ گردید:

1- مقرر شد شهرداری طی گزارشی کلیه مکاتبات با ادارات مرتبط و اقدامات خود در زمینه ایستگاه زباله و دفن گاه را هر چه سریعتر به شورای اسلامی شهر ارسال نماید.

2- مقرر شد جهت احداث و جنگل کاری ایستگاه میانی زباله، کلیه تمهیدات لازم برای شبکه آب وتاسیسات در نظر گرفته شود و مکاتبات لازم از سوی سازمان سیما و منظر شهری با دفتر فنی و معاونت فنی و امور زیربنایی صورت گیرد.

جلسه راس ساعت12 با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت.

 

 

صورتجلسه شماره 1 مورخه 19/05/1400کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر

پیرو هماهنگی بعمل آمده ساعت 10:30 صبح روز سه شنبه مورخه 19/5/1400 جلسه کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری با حضور اعضای محترم کمیسیون، کارشناسان شهرداری و مدعوین، با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص) در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر بجنورد تشکیل گردید.

در ابتدا جناب آقای مهدی معلم ریاست محترم کمیسیون ضمن عرض سلام و خیر مقدم به حاضرین، در خصوص مسائل مربوط به حوزه خدمات شهری و دستور کار جلسه که بررسی وضعیت بهداشتی کشتارگاه صنعتی دام بود مطالبی را عنوان نمودند سپس معاونت محترم خدمات شهری شهرداری جناب آقای مهندس شادکام گزارش اجمالی از پیگیریهای صورت گرفته کشتارگاه صنعتی و دیگر مسائل بیان نمودند.

در ادامه پس از  استماع نظر درخصوص موضوعات جلسه، به شرح ذیل تصمیمات لازم اتخاذ گردید:

1- با توجه به بحث و تبادل نظر صورت گرفته جناب آقای احمدرضا یزدانی  به عنوان نایب رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری با اکثریت آراء انتخاب گردیدند.

2- با توجه به بحث و بررسیهای صورت گرفته در خصوص تعطیلی کشتارگاه و وضعیت بهداشتی آن، مقرر شد با توجه به شرایط موجود و لزوم تامین گوشت سالم به شهروندان به هیچ عنوان کشتارگاه تعطیل نگردد و راهبر موظف است طبق قرارداد نسبت به تامین نیروی کار سالم جهت عدم تعطیلی کشتارگاه اقدام نماید.

3- مقرر شد در شهرداری ستاد کرونا تشکیل و تصمیمات این ستاد به شورای اسلامی شهر منعکس گردد.

 

جلسه راس ساعت12 با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت.

  • 73
  • بازدید امروز: 173
  • بازدید دیروز: 485
  • بازدید ماه: 14128
  • بازدید سال: 93772
  • بازدید کل: 1260442
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت