امروز : جمعه, 25 خرداد 1403

کمیسیون کار ویژه


صورتجلسه شماره مورخ 1402/05/03 کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد

 

      پیرو هماهنگی بعمل آمده جلسه کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد روز سه شنبه مورخه 03/05/1402 ساعت 16 در محل سالن جلسات شورای اسلامی با حضور اعضای محترم کمیسیون با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و صلواتی بر محمد و آل محمد (ص)  تشکیل گردید.

در ابتدا ریاست محترم کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر جناب آقای یزدانی ضمن عرض خیر مقدم خدمت حاضرین ، در خصوص دستور جلسه (طلای سفید) مطالبی را عنوان نمودند. 

نامه شماره 2858/10/1402 مورخ: 17/01/1402 شهرداری با موضوع پروژه مشارکتی طلای سفید مطرح و در این جلسه با حضور اعضای محترم کمیسیون، سرپرست محترم شهرداری، سرمایه گذار محترم و مشاور حقوقی، موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد از طرف شورای اسلامی شهر و شهرداری، روسای کمیسیون های کارویژه و سرمایه گذاری و همچنین سرپرست محترم شهرداری با سرمایه گذار وارد مذاکر شوند و نتیجه نهایی جهت تصمیم گیری به صحن علنی شورای اسلامی شهر ارائه گردد. 

 

جلسه راس ساعت 18 با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت
صورتجلسه شماره مورخ 1402/04/21 کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد

 

      پیرو هماهنگی بعمل آمده جلسه کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد روز چهارشنبه مورخه 21/04/1402 ساعت 17 در محل سالن جلسات شورای اسلامی با حضور اعضای محترم کمیسیون با صلواتی بر محمد و آل محمد (ص)  تشکیل گردید.

در ابتدا ریاست محترم کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر جناب آقای یزدانی ضمن عرض خیر مقدم خدمت به حاضرین ، در خصوص دستور جلسه (تعیین تکلیف میدان میوه و تره بار) مطالبی را عنوان نمودند، در ادامه پس از بحث و تبادل نظر بشرح ذیل تصمیم گیری شد.

پیرو لایحه شهرداری به شماره 18100/11/1402 مورخ: 04/03/1402 و توان سنجی 3 شرکت سرمایه گذار احداث میدان میوه و تره بار در بجنورد چندین جلسه با حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر، سرمایه گذاران، کارشناسان حقوقی و سرمایه گذاری شهرداری برگزار و همچنین بازدیدهای میدانی از املاک مدنظر جهت احداث میدان میوه و تره بار مربوط به شرکت شهد خراسان و میوه گستر سبز اترک از لحاظ موقعیت مکانی، راه های دسترسی، قرار نداشتن در مسیر سیلاب و ... و بررسی استعلامات 24 گانه کارگروه امور زیر بنایی به انجام رسیده که در نهایت در کمیسیون کارویژه شورای اسلامی شهر بجنورد در تاریخ 21/04/1402 در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر، با توجه به اینکه شهر بجنورد فعلا ظرفیت احداث یک میدان بار بیشتر را ندارد لذا بشرح ذیل تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

1- با توجه به اینکه شرکت میوه گستر سبز اترک (غرفه داران فعلی میدان میوه و تره بار بجنورد) مالکیت حقوقی و معنوی میدان بار فعلی را دارند و در بررسی اسناد و مدارک و شرایط این شرکت جهت احداث میدان میوه و تره بار صلاحیت این مجموعه برای شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر به اثبات رسیده است، لذا شورای اسلامی شهر با رای اکثریت اعضای حاضر در جلسه به واگذاری مجوز احداث میدان میوه و تره بار به شرکت میوه گستر سبز اترک (غرفه داران میدان بار فعلی بجنورد) با شرایط ذیل موافقت نمودند.

الف: شهرداری با بکارگیری 3 نفر کارشناس و مشاور حقوقی در تنظیم قرارداد اقدام نماید .

ب: قبل از توافق نهایی، مجوز لازم در مورد بندهای اجرایی قرارداد را از شورا دریافت نماید .

ج: کلیه اقدامات اداری در دریافت مجوز های 24 گانه از کارگروه زیربنایی اخذ گردد .

2- با توجه به اینکه روند توافق قبلی شهرداری با شرکت افق فجراندیشان که اولین شرکت سرمایه گذار متقاضی جهت احداث میدان میوه و تره بار در بجنورد بودند و از سال 1393 پیگیری لازم را با دریافت موافقت اولیه از شهرداری و اداره کل راه وشهرسازی در مورخه 08/10/1393 به استناد مصوبه شماره 2792/8 تاریخ 24/08/1393 شورای اسلامی شهر بجنورد کسب نموده بودند ولی در ادامه مسیر جهت تملک زمین و ارائه نقشه های اجرایی جهت صدور پروانه به مشکل برخورد نمودند و مدت زمان قرارداد بین شرکت فوق و شهرداری به پایان رسیده و تعهد این شرکت در قرارداد اولیه بین شهرداری و شرکت فوق مبنی بر صدور مجوز میدان بار برای سایر متقاضیان نیز محدودیتی ایجاد نخواهد کرد و شرکت حق هرگونه ادعا و اعتراض را در این خصوص از خود سلب نموده است لذا مقرر شد پس از رفع مشکل حقوقی این شرکت با اداره کل راه و شهرسازی در صورت تمایل نسبت به انعقاد قرارداد با شهرداری اقدام نمایند.

3- شرکت شهد خراسان که سومین شرکت درخواست کننده احداث میدان میوه و تره بار می باشد، در بررسی بعمل آمده چندین مشکل برای واگذاری پروژه به این شرکت وجود داشت، ازجمله اینکه این سرمایه گذار در جلسه کمیسیون اعلام نمودند که برای احداث میدان میوه و تره بار از سرمایه گذاران خارج از استان استفاده خواهند کرد که بیانگر عدم وجود سرمایه لازم و استفاده از سرمایه گذاری دیگران می باشد، همچنین عدم وجود راه دسترسی مناسب به محل پیشنهادی احداث پروژه فوق و سیل گیر بودن محل، که در 2 سیل اخیر شهر بجنورد در بازدید میدانی این موضوع ملاحظه گردید دلایل کنارگذاشتن این شرکت ازاحداث پروژه فوق با نظر اعضای حاضر در کمیسیون بود.

 

جلسه راس ساعت 19 با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت
صورتجلسه شماره مورخ 1402/03/17 کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد

 

      پیرو هماهنگی بعمل آمده جلسه کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد روز چهارشنبه مورخه 17/03/1402 ساعت 17 در محل سالن جلسات شورای اسلامی با حضور شهردار محترم، مدیریت محترم منطقه 2، مدیریت محترم سرمایه گذاری شهرداری و مدیران محترم املاک و حقوقی شهرداری با صلواتی بر محمد و آل محمد (ص)  تشکیل گردید.

در ابتدا ریاست محترم کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر جناب آقای یزدانی ضمن عرض خیر مقدم خدمت حاضرین ، در خصوص دستور جلسه (خانه فرهنگ شهرداری ) مطالبی را عنوان نمودند، در ادامه پس از بحث و تبادل نظر بشرح ذیل تصمیم گیری شد.

- نامه شماره 62202/1682/ن مورخ 27/02/1402 ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با موضوع ملک پلاک ثبتی 1 فرعی از 896 اصلی (خانه فرهنگ شهرداری) در جلسه کمیسیون مطرح و مقرر گردید جلسه ای متشکل از اعضای محترم شورای اسلامی شهر بجنورد و فرماندهی محترم سپاه استان برگزار و بعد از جلسه فوق، جلسه مشترکی بین فرماندهی سپاه استان، شهرداری، ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره)، دادگستری، استانداری و ... جهت تعیین تکلیف ملک فوق برگزار و نتیجه عملیاتی گردد.

لازم بذکر است در این کمیسیون مدیرکل محترم ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)در استان 3 پیشنهاد در جهت تعیین تکلیف ملک فوق مطرح نمودند:

1- کارشناسی به قیمت روز و پرداخت نقدی

2- کارشناسی به قیمت روز و اعطای ملک معوض

3- تخلیه ملک و در اختیار قرار دادن 85/2836 متر مربع زمین پلاک ثبتی فوق

بنا بر اظهارات شهردار محترم مبنی بر اینکه طبق مستندات موجود، شهرداری بجنورد بابت ملک فوق، ملک معوض واگذار نموده و متاسفانه روند پیگیری پرونده در سنوات گذشته به گونه ای بوده که علی رغم اینکه شهرداری بابت ملک فوق داری سند مالکیت بوده ولی ستاد اجرای فرمان حضرت امام(ره) طبق رای دادگاه مالک ملک شناخته شده است پس از بحث و بررسی، شهرداری با بند 3 پیشنهاد یعنی تخلیه ملک و تحویل به ستاد با حفظ کاربری فرهنگی و فضای سبز اعلام موافقت نمود که مورد مخالفت برخی از اعضای شورای اسلامی شهر قرار گرفت و مقرر گردید پس از جلسه ای با فرمانده محترم سپاه استان و دستگاههای زیربط در خصوص موضوع فوق تصمیم گیری شود.

 

جلسه راس ساعت 19 با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت

 

 

 

صورتجلسه شماره مورخ 1402/02/12 کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی  شهر بجنورد

 

      پیرو هماهنگی بعمل آمده جلسه کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد روز سه شنبه مورخه 12/02/1402 ساعت 18 در محل سالن جلسات شورای اسلامی با حضور نماینده محترم مدیریت سرمایه گذاری شهرداری و مدیر عامل محترم شرکت شهد خراسان با صلواتی بر محمد و آل محمد (ص)  تشکیل گردید.

در ابتدا ریاست محترم کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر جناب آقای یزدانی ضمن عرض خیر مقدم خدمت حاضرین ، در خصوص دستور جلسه (نامه های رسیده ) مطالبی را عنوان نمودند، در ادامه پس از بحث و تبادل نظر بشرح ذیل تصمیم گیری شد.

1- نامه شماره 2931/10/1402 مورخ: 17/01/1402 شهرداری در خصوص پاسخ به موضوع پروژه سرمایه گذاری میدان بار(شرکت شهد خراسان)- بند 4 صورتجلسه شماره 30 کمیسیون حقوقی، نظارت و پیگیری در خصوص تغییر کاربری زمین شرکت، در جلسه کمیسیون مطرح و مقرر گردید شهرداری محترم با توجه به درخواست 3 سرمایه گذار جهت احداث میدان میوه و تره بار، راستی آزمایی به جهت همراهی غرفه داران برای جابجایی و توان سنجی لازم از طریق مشاور طرح جامع شهری اقدام و نتیجه را در قالب یک لایحه واحد به این شورا ارسال نمایند.

2- نام شماره 104465/10/1401 مورخ: 16/12/1401 شهرداری با موضوع میدان بار و توافق فیمابین شهرداری با شرکت فجر اندیشان مه اترک در جلسه کمیسیون مطرح و مورد بررسی مجدد قرار گرفت و با توجه به مکاتبه رئیس هیئت مدیره شرکت افق فجراندیشان مدارک در مورد حکم بدوی واگذاری زمین به شرکت فوق، مقرر گردید شهرداری محترم با توجه به درخواست 3 مجموعه که جهت سرمایه گذاری در میدان میوه و تره بار اعلام آمادگی نموده اند، راستی آزمایی به جهت همراهی غرفه داران برای جابجایی و توان سنجی لازم از طریق مشاور طرح جامع شهری اقدام و نتیجه را در قالب یک لایحه واحد به این این شورا ارسال نمایند.

3- نامه شماره 2409/10/1402 مورخ: 16/01/1402 شهرداری با موضوع سوالات مطروحه در خصوص احداث مجتمع خدمات خودرویی در جلسه کمیسیون مورد بررسی مجدد قرار گرفت و با کلیات لایحه پیشنهادی شهرداری در مورد احداث مجتمع خدمات خودرویی با سرمایه گذار خارجی، با رای مثبت 6 نفر از اعضای حاضر در جلسه موافقت گردید.

4- نامه شماره 2761/10/1402 مورخ: 17/01/1402 شهرداری با موضوع پروژه های طلای سفید و هماگ در جلسه کمیسیون مطرح و واگذاری زمین 1200 متری شهرداری جهت احداث دی کلینیک در مجاورت پروژه هماگ به سرمایه گذار از طریق ترک تشریفات به تایید اعضای حاضر در جلسه رسید و مقرر گردید شهرداری محترم مراحل قانونی واگذاری ملک را با توجه به بند 6 مصوبه هیئت تطبیق (صورتجلسه شماره 100 شورای اسلامی شهر) به انجام برساند و همزمان در مورد تایید کمیسیون ماده 5 و تغییر کاربری و ... اقدام نمایند.

5- نامه شماره 1067/10/1402 مورخ: 08/01/1402 شهرداری با موضوع بررسی تفاهم نامه میدان بار- میوه گستر سبز اترک در جلسه کمیسیون مطرح و مقرر گردید شهرداری محترم با توجه به درخواست 3 مجموعه که جهت سرمایه گذاری در میدان میوه و تره بار اعلام آمادگی نموده اند، راستی آزمایی به جهت همراهی غرفه داران برای جابجایی و توان سنجی لازم از طریق مشاور طرح جامع شهری اقدام و نتیجه را در قالب یک لایحه واحد به این شورا ارسال نمایند.

 

جلسه راس ساعت 20 با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت

 

 

صورتجلسه شماره مورخ 1402/01/29 کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد

 

      پیرو هماهنگی بعمل آمده جلسه کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد روز سه شنبه مورخه 29/01/1402 ساعت 15 در محل سالن جلسات شورای اسلامی با حضور نماینده محترم مدیریت سرمایه گذاری شهرداری و مدیر عامل محترم شرکت شهد خراسان با صلواتی بر محمد و آل محمد (ص)  تشکیل گردید.

در ابتدا ریاست محترم کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر جناب آقای یزدانی ضمن عرض خیر مقدم خدمت حاضرین ، در خصوص دستور جلسه (نامه های رسیده ) مطالبی را عنوان نمودند، در ادامه پس از بحث و تبادل نظر بشرح ذیل تصمیم گیری شد.

1- نامه شماره 4932/1/4121 مورخ: 18/12/1401 فرمانداری محترم بجنورد با موضوع پیگیری مسائل خدمات شهری و امنیتی شهرداری بجنورد در جلسه کمیسیون قرائت و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

2- نامه شماره 162 مورخ: 20/01/1402 شرکت افق فجر اندیشان مه اترک خراسان شمالی با موضوع ارائه حکم صادره از سوی شعبه 2 دادگاه عمومی حقوقی شهرستان بجنورد بنفع این شرکت مبنی بر واگذاری 20 هکتار و پرداخت خسارت دادرسی در جلسه کمیسیون مطرح و مقرر گردید در جلسات آتی باید بررسی بیشتری در تصمیم گیری جهت ایجاد میدان میوه و تره بار صورت پذیرد.

3- نامه شماره 102/102/1402 مورخ: 21/01/1402 و نامه شماره 103/102/1402 مورخ: 21/01/1402 شرکت شهد خراسان با موضوع ارائه لایحه و مدارک و کلیه استعلامات در کمیسیون مطرح و مقرر گردید موارد بررسی، جهت تصمیم گیری به جلسات آتی موکول گردد.

4- نامه شماره 5529/10/1402 مورخ: 27/01/1402 شهرداری با موضوع ارائه ملاحظات در بررسی شرکت شهد خراسان در جلسه کمیسیون مطرح و مقرر گردید در جلسات آتی بررسی های بیشتری جهت تصمیم گیری در خصوص ایجاد میدان میوه و تره بار صورت پذیرد.

5- نامه شماره 2931/10/1402 مورخ: 17/01/1402 شهرداری با موضوع پاسخ به بند 4 صورتجلسه شماره 30 کمیسیون حقوقی، نظارت و پیگیری در خصوص درخواست شرکت شهد خراسان مبنی بر ایجاده میدان میوه و تره بار در جلسه کمیسیون مطرح و مقرر گردید پس از بررسی های بیشتر در جلسات فوق تصمیم گیری خواهد شد.

6- نامه شماره 2409/10/1402 مورخ: 16/01/1402 شهرداری با موضوع سوالات مطروحه در خصوص احداث مجتمع خدمات خودرویی در جلسه کمیسیون مطرح و با توجه به ابهامات در مورد پروژه فوق مقرر گردید بررسی های بیشتری صورت پذیرد.

7- نامه شماره 1067/10/1402 مورخ: 08/01/1402 مورخ: 08/01/1402 شهرداری با موضوع بررسی تفاهم نامه میدان بار- میوه گستر اترک در جلسه کمیسیون مطرح و مقرر گردید بررسی های بیشتری جهت تصمیم گیری باید صورت پذیرد.

8- نامه شماره 104465/10/1401 مورخ: 16/12/1402 شهرداری با موضوع میدان بار در جلسه کمیسیون مطرح و مقرر گردید بررسی های بیشتری جهت تصمیم گیری باید صورت پذیرد.

9- نامه شماره 101980/10/1401 مورخ: 11/12/1401 شهرداری با موضوع بررسی تفاهم نامه میدان بار در جلسه کمیسیون مطرح و مقرر گردید در جلسات آتی بررسی های بیشتری صورت پذیرد.

10- نامه شماره 102322/10/1401 مورخ: 11/12/1401 شهرداری با موضوع ارسال مدارک تکمیلی تفاهم نامه با شرکت میوه گستر سبز اترک در جلسه کمیسیون مطرح و مقرر گردید در جلسات آتی بررسی های بیشتری صورت پذیرد.

 

جلسه راس ساعت 17 با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت

 

 

 

صورتجلسه شماره مورخ 1401/12/18 کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد

 

پیرو هماهنگی بعمل آمده جلسه کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد روز سه شنبه مورخه 18/12/1401 ساعت 19 در محل سالن جلسات شورای اسلامی با حضور مدیریت محترم منطقه ،  2  ، مدیریت محترم سرمایه گذاری ، مدیر محترم املاک شهرداری با صلواتی بر محمد و آل محمد (ص)  تشکیل گردید.

در ابتدا ریاست محترم کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر جناب آقای یزدانی ضمن عرض خیر مقدم خدمت حاضرین ، در خصوص دستور جلسه (پاسخ مکتوب شهردار محترم به سوالات اعضای محترم شورای اسلامی شهر بجنورد ) مطالبی را عنوان نمودند، در ادامه پس از بحث و تبادل نظر بشرح ذیل تصمیم گیری شد.

-نامه شماره 1009/9/م ح  مورخ: 09/12/1401 شهرداری با موضوع طرح شوال اعضای محترم شورای اسلامی شهر از شهردار محترم در جلسه کمیسیون مطرح و موضوع طلای سفید و هماگ با حضور اعضای محترم، مدیر محترم منطقه 2، مدیر محترم املاک مرکزی شهرداری و مدیر محترم سرمایه گذاری مورد بجث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد

1- مکاتبه با شهرداری محترم مبنی بر ارائه مجوز شروع بکار مجتمع طلای سفید به شورای اسلامی شهر

2- مکاتبه با شهرداری محترم مبنی بر پیگیری مدیر سرمایه گذاری و املاک شهرداری جهت حل مشکل زمین 1200 متری اوقاف در جنب مجتمع هماگ جهت اجرای دی کلینیک و ارائه گزارش به این شورا.

جلسه راس ساعت 21 با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت

 

 

صورتجلسه شماره 3 مورخ 1401/12/09 کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد

 

پیرو هماهنگی بعمل آمده جلسه کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد روز سه شنبه مورخه 09/12/1401 ساعت 18 در محل سالن جلسات شورای اسلامی با حضور شهردار محترم، معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع، معاونت محترم شهرسازی و معماری، معاونت محترم خدمات شهری، مدیریت محترم منطقه 2 با صلواتی بر محمد و آل محمد (ص)  تشکیل گردید.

در ابتدا ریاست محترم کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر جناب آقای یزدانی ضمن عرض خیر مقدم خدمت حاضرین ، در خصوص دستور جلسه (بررسی نامه های رسیده) مطالبی را عنوان نمودند، در ادامه پس از بحث و تبادل نظر بشرح ذیل تصمیم گیری شد.

1- نامه شماره 92224/10/1401 مورخ: 16/11/1401 شهرداری با موضوع تاسیس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی در جلسه کمیسیون مطرح و با 4 رای موافق از 6 نفر اعضای حاضر در جلسه مورد موافقت قرار گرفت.

2- نامه شماره 92227/10/1401 مورخ: 16/11/1401 شهرداری با موضوع تاسیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در جلسه کمیسیون مطرح و با 4 رای موافق از 6 نفر اعضای حاضر در جلسه مورد موافقت قرار گرفت.

3- نامه شماره 95519/10/1401 مورخ: 25/11/1401 شهرداری با موضوع بررسی و اعلام نظر در خصوص پیش نویس و اسناد قراردادهای مشارکتی شهربازی و مجتمع تجاری واقع در خیابان شهید صیاد شیرازی در جلسه کمیسیون مطرح و در خصوص موضوع پیش نویس و اسناد قرارداد مشارکتی شهربازی با 6 رای موافق از 6 عضو حاضر در جلسه، مورد موافقت قرار گرفت و موضوع دوم یعنی مشارکت در مجتمع تجاری واقع در خیابان شهید صیاد شیرازی با 3 رای موافق از 6 عضو حاضر در جلسه مخالفت گردید.

جلسه راس ساعت 20 با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت

 

 

صورتجلسه شماره 2 مورخ 1401/12/03 کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد

 

پیرو هماهنگی بعمل آمده جلسه کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد روز سه شنبه مورخه 03/12/1401 ساعت 18 در محل سالن جلسات شورای اسلامی با صلواتی بر محمد و آل محمد (ص)  تشکیل گردید.

در ابتدا ریاست محترم کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر جناب آقای یزدانی ضمن عرض خیر مقدم خدمت حاضرین ، در خصوص دستور جلسه (احداث مجتمع خدمات خودرویی) مطالبی را عنوان نمودند، در ادامه پس از بحث و تبادل نظر بشرح ذیل تصمیم گیری شد.

 

  • نامه شماره 77848/10/1401 مورخ: 28/09/1401 شهرداری با موضوع اعلام نظر در خصوص پیش نویس قرارداد مشارکتی احداث مجتمع خدمات خودرویی مطرح و مقرر شد

1- آیا به عنوان بسته سرمایه گذاری در سامانه ستاد منتشر شده است یا خیر.

2- بحث اقامت سرمایه گذار خارجی (افغانستانی) پیگیری حقوقی و به این شورا اعلام گردد.

3- موضوع مالکیت زمین پیش بینی شده جهت اجرای شهرک خودرویی مشخص و گزارشی به این شورا ارائه گردد.

4- با توجه به مخالفت اعضا جهت احداث شهرک خودرویی در مکان پیش بینی شده، محل جدید با اولویت 2 مسیر ورودی شهر از سمت تهران و مشهد پیش بینی و در قالب لایحه جدید به شورا ارسال گردد.

5- موضوع جداسازی شهرک مزاحم از شهرک آلاینده در دستور کار قرار گیرد.

 جلسه راس ساعت 20 با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت

 

 

صورتجلسه شماره یک مورخ 1401/11/05 کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد

 

پیرو دعوتنامه  ارسالی اولین جلسه کمیسیون کار ویژه شورای اسلامی شهر بجنورد با حضور 8 نفر از اعضا در تاریخ 05/11/1401 ساعت 18 در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر بجنورد برگزار و در ابتدای جلسه ریاست محترم کمیسیون جناب آقای یزدانی ضمن تقدیر از اعضا در جهت راه اندازی این کمیسیون ویژه جهت پیگیری و کارشناسی موضوعات مختلف شهری نسبت به اهداف و برنامه ها، استفاده از کارشناسان علمی و نخبه در جهت کمک به اجرای برنامه ها، اهداف و سیاستهای شورا مطالبی را بیان داشتند و سپس هر یک از اعضا نقطه نظرات خود را در مورد سیاستها و برنامه های شورا در قالب کمیسیون کار ویژه از جمله: پرداختن به مسائل کلان شهری، تصویب مصوباتی که قابلیت اجرایی داشته باشد، تهیه اساسنامه و چهارچوب تعریف شده برای کمیسیون، ریل گذاری و سیاست گذاری اهداف و برنامه ها، بررسی لوایح و طرح های خاص شهرداری و شورا، پروژه های سرمایه گذاری، بسترهای سرمایه گذاری و ... را بیان داشته اند.

در این جلسه مقرر گردید مکاتبه ای با شهرداری محترم صورت پذیرد و آخرین وضعیت پروژه طلای سفید و راه حل و راهکارهای لازم جهت برون رفت از وضعیت موجود پروژه دریافت گردد تا در کمیسیون بعدی نسبت به موضوع فوق تصمیم گیری شود.

همچنین اعضا با تغییر نام کمیسیون تلفیق و کارویژه به کمیسیون کار ویژه موافقت نمودند و انتخاب نایب رئیس کمیسیون به جلسه آتی که همه اعضا حضور داشته باشند موکول گردید.

جلسه راس ساعت 20 با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت

  • 371
    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت