امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

شفافیت و ارتباط صمیمی با مردم در دستور كار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بجنورد است

رئیس پنجمین دوره شورای شهر بجنورد:
شفافیت و ارتباط صمیمی با مردم در دستور کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بجنورد است
رئیس پنجمین دوره شورای شهر بجنورد گفت: شفافیت و ارتباط صمیمی با مردم در دستور کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بجنورد است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، مهدی محمدی رئیس پنجمین دوره شورای شهر بجنورد در خصوص اولین جلسه پنجمین دوره شورای شهر بجنورد گفت: در اولین جلسه رسمی که در محل فرمانداری بجنورد برگزار شد هیئت‌رئیسه مشخص‌شده و سپس ادامه جلسه منجر به انتخاب سرپرستی شهرداری جناب آقای تیمورزاده شد و روح‌الله براتیان هم به‌عنوان شهردار جدید بجنورد انتخاب شد.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد افزود: در ادامه اولین جلسه آقایان موسوی به‌عنوان رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی، دلیریان به‌عنوان نائب رئیس کمیسیون ورزش، جباری به‌عنوان رئیس برنامه بودجه و سرمایه‌گذاری، وکیلی به‌عنوان رئیس کمیسیون ورزش، امانی به‌عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، باغچقی به‌عنوان رئیس کمیسیون خدمات و محیط‌زیست و خانم هاشمی به‌عنوان نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مشخص شدند.

وی متذکر شد: هدف ما استفاده حداکثری از ظرفیت‌های منتخبین است و شورا در حوزه کمیسیون‌ها قوی عمل کرده است.

محمدی 3 اصل خدمت‌رسانی، پرهیز از تشنج و تصمیم در آرامش را در به اعضای شورای شهر معرفی کرد و گفت: امیدواریم در کنار رعایت این 3 اصل بتوانیم به موضوعاتی همچون شفافیت، ارتباط با اصحاب رسانه و مردم را حفظ کرده و آن‌ها را از امور شهری بجنورد مطلع کنیم.

وی ضمن اشاره به سفر پروفسور سمیعی به بجنورد افزود: از سفر پروفسور سمیعی می‌توان به‌عنوان اتفاقی مهم یادکرد و در همین راستا سهمیه 10 پزشک خراسان شمالی جهت آموزش در مجموعه پروفسور سمیعی در هانوفر آلمان تائید شد.

وی با انتقاد به شیوه گرامیداشت سالانه تأسیس استان خراسان شمالی گفت: امیدواریم در سالروز تأسیس استان خراسان شمالی از پیاده‌روی بزرگ خانوادگی خارج شود و این برنامه به‌عنوان برنامه محوری نباشد و در عوض در حوزه اقدامات انجام‌شده توسط دستگاه‌های اجرایی استان، گزارش‌های عملکردی، تحلیلی و انتقادی صورت گرفته تا بتوانیم شاهد رشد و پیشرفت استان نسبت به سال‌های گذشته باشیم.

شفافیت و ارتباط صمیمی با مردم در دستور كار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بجنورد است

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت