امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

افزایش قیمت تاكسی ها منوط به بررسی كمیسیون عمران

در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد اعلام شد؛
افزایش قیمت تاکسی ها منوط به بررسی کمیسیون عمران


خبرگزاری شبستان: افزایش نرخ کرایه تاکسی های درون شهری بجنورد بر اساس اکثریت آرای اعضای شورای شهر برای تصمیم گیری به کمیسیون عمران و ترافیک شورای شهر برگشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بجنورد؛ مهدی محمدی، رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد عصر امروز یک شنبه در نخستین جلسه رسمی شورای پنجم شهر بجنورد، گزارشی از اقدامات انجام شده طی چند هفته گذشته را ارائه داد.

وی با اشاره به نامه مخالفت فرمانداری مبنی بر افزایش نرخ تاکسی های درون شهری گفت: بر اساس مصوبه قبلی شورای شهر، تاکسی ها می توانستند 9 درصد کرایه های خود را افزایش دهند.

به گفته محمدی، این افزایش قیمت بر اساس بخشنامه بی رویه نبوده و هر ساله اردیبهشت ماه اعمال می شد.

وی با بیان اینکه در سالروز استان شدن خراسان شمالی نباید هر سال فقط به یک پیاده روی اکتفا کرد، گفت: مسئولان باید گزارش عملکرد یکساله خود را ارائه کنند و پیشرفت های سالانه در هر بخش بازگو شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد  ادامه داد: در شورای پنجم شورای شهر 5 کمیسیون فعالیت خواهند کرد، بر این اساس «سید محسن موسوی» رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی، «بهمن جباری» رییس کمیسیون برنامه و بودجه، «علیرضا باغچقی» رییس کمیسیون زیست و خدمات شهری، «ابراهیم امانی» رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و «احمد وکیلی» هم رییس کمیسیون ورزش و جوانان خواهند بود.

وی اصل اساسی این دوره شورای شهر را شفافیت، پرهیز از هیجانات مصنوعی دانست و افزود: سالن جلسات جدید شورای شهر طوری طراحی می شود که مردم هم بتوانند در جلسات علنی شرکت کنند و در جریان تصمیمات پارلمان محلی قرار گیرند.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت