امروز : دوشنبه, 26 مهر 1400

تقدیر از علی صفاری، آزاده سرافراز هشت سال دفاع مقدس

تقدیر از علی صفاری، آزاده سرافراز هشت سال دفاع مقدس

تقدیر از علی صفاری، آزاده سرافراز هشت سال دفاع مقدس

درآستانه هفته دفاع مقدس و درپاسداشت مقام آزادگان، حاج علی صفاری، مشاور امور ایثارگران شهرداری بجنورد تجلیل شد.

دراین مراسم که با حضور جمشید عین بیگی ریاست شورای اسلامی شهر، احمد رضا یزدانی نایب رییس شورای اسلامی شهر، علی گودرزی سرپرست شهرداری بجنورد و مدیران شهرداری بجنورد حضور داشتند
جمشید عین بیگی، ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد فرمود: از عوامل اجرایی شهرداری سپاسگزاریم. توجه به امر قدردانی بویژه از ایثارگران وجانبازان وهمکاران آزاده شهرداری قابل تقدیر است که نشان از توجه مجموعه به این ذخیره معنوی دارد.
در ادامه گفت: معتقدیم شایسته ترین خدمت در شهرداری ها به انجام می رسد چرا که کارشان از جنس نیاز و خواست شهروندان است.

احمد رضا یزدانی، نایب رییس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: دریک ماه اخیر شاهد اقدامات خوبی بودیم که نشان از همت بالای همکاران شهرداری به خدمت دارد. معتقدیم تقدیر از ایثارگران و آزادگان تقدیر از یک فرد نیست بلکه تقدیر از یک فرهنگ و منش و اخلاق اسلامی است.
وی در ادامه افزود: خوشبختانه تشکیل کمیته ایثارگران ذیل کمیسیون فرهنگی دستاوردی است که در دور ششم شورای اسلامی شهر اجرا شد تا بتوانیم دراین حوزه هم ورود موثری شاهد باشیم.

گودرزی سرپرست شهرداری بجنورد بیان داشت: آزادگان و ایثارگران اعتبار مجموعه شهرداری هستند که به تاسی از فرهنگ کار جهادی درتمامی حوزه های شهرداری محصول تلاش و کارشان دیده می شود. درقوانین ایثارگری دچار نقص قوانین هستیم که نیازمند حمایت شورای محترم برای تعبیر درست و استفاده از آن در بهره وری سازمانی با تکیه براین اندوخته مهم معنوی هستیم.

صفاری، مشاور امور ایثارگران شهرداری بیان داشت: بعد از ابتلا به کرونا و درمان، احساس می کنم خداوند فرصت دوباره ای برای خدمت عطا کرده است که درکنار همکاران عزیزمان به انجام برسانیم. خود را عضو کوچکی از جامعه بزرگ ایثارگران می دانم و خدمت به ایشان را افتخار خود می دانم.

درپایان این جلسه، لوح تقدیری به پاس زحمات مشاور امور ایثارگران و به یادبود 26 مردادماه روز آزادگان تقدیم حاج علی صفاری شد.

تقدیر از علی صفاری، آزاده سرافراز هشت سال دفاع مقدس

  • بازدید امروز: 58
  • بازدید دیروز: 485
  • بازدید ماه: 14013
  • بازدید سال: 93657
  • بازدید کل: 1260327
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت