امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با فرماندهی سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی

در اين ديدار كه به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس انجام شد رئيس شوراي اسلامي شهر بجنورد ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: امنيت و آرامش جامعه امروزي مرهون خون شهدا، فداكاري ها و از جان گذشتگي دلاور مرداني است كه با ايثارگري ها و اراده آهنين خود در دفاع ازآرمان هاي انقلاب شكوهمند و همچنين كيان اين مرز و بوم از هيچ تلاشي فرو گذار نشدند.

مهدي محمدي افزود: نيروهاي نظامي و انتظامي به ويژه سپاه برخاسته از متن مردم است و مظهر اقتدار نظام و امنيت كشور به شمار مي آيد. وي همچنين اظهار داشت: بدون ترديد رشد و پيشرفت كشور در راه رسيدن به توسعه پايدار، فضايي امن و آرام را مي طلبد كه در سايه اين آرامش مي توان فعاليت هاي عمراني، فرهنگي و اجتماعي را با قدرت و سرعت بيشتري دنبال كرد.وي همچنين اظهار اميدواري كرد: مي توان با هم فكري و تعامل همه ادارات به ويژه سپاه پاسداران در جهت احقاق حقوق شهروندي در تمام زمينه ها گام برداشت.

فرمانده سپاه پاسداران جوادالائمه نيز در اين ديدار ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس از منتخبين مردم در چهارمين دوره شوراي اسلامي شهر بجنورد تقدير كرد.

يوسفعلي زاده افزود: هرگونه فعاليت عمراني، اجتماعي و فرهنگي مستلزم وجود امنيت در جامعه است. وي بيان داشت: اگر امروز در جامعه شور و نشاط و تمام فعاليت هاي سياسي، اجتماعي، فرهنگي و عمراني و به صورت فعال در جريان است و اين آرامش مديون خون شهدا، جانبازان گرانقدر، آزادگان سرفراز، ايثارگران، رزمندگان و بسيجياني هاست كه هشت سال مقتدرانه و پيروزمندانه از خاك مقدس، ارزش ها و آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران دفاع كردند.

يوسفعلي زاده اظهار اميدواري كرد كه نمايندگان مردم در شوراي اسلامي شهر بتوانند خدماتي را كه شايسته اين مردم خوب و فهيم مي باشد را فراهم آوردند.

در پايان اين نشست لوح سپاسي از طرف رئيس شوراي اسلامي شهر بجنورد به فرماندهي سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالي تقديم شد.

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت