امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با استاندار جدید خراسان شمالی دیدار كردند

رئيس شوراي اسلامي شهر بجنورد در اين جلسه ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس و خير مقدم و تبريك به استاندار به عنوان نماينده عالي دولت در خراسان شمالي، ابراز خرسندي كرد كه با اين انتخاب بجا و شايسته بتوانيم با توجه به توانمندي و تخصص و همچنين از همه مهمتر بومي بودن استاندار زمينه انجام زيرساخت هاي كلان مديريت شهري را در استان بويژه مركز استان فراهم نماييم.

در ادامه اين جلسه مهدي محمدي با ارائه گزارش مبسوطي از مسائل عمراني، فرهنگي و اجتماعي شهر بجنورد تأكيد كرد: اطمينان داريم با توجه به شناخت استاندار محترم از موقعيت و استعدادهاي بالقوه استان همچنين مركز استان، ترديد نداريم كه با توانمندي كه در وي سراغ داريم، توسعه همه جانبه استان سرعت گرفته و در نهايت بتوان به تحقق بيانات ارزشمند مقام معظم رهبري در سفر تاريخي به استان خراسان شمالي كه فرمودند با تلاش بي وقفه مسئولين مي توان در آينده نه چندان دور شاهد ارتقاء استان خراسان شمالي جزء ده استان برتر كشور باشيم.

استاندار خراسان شمالي نيز در اين ديدار ضمن قدرداني از زحمات اعضاي شوراي اسلامي شهر بجنورد گفت: شوراهاي اسلامي يك نهاد مردمي هستند كه آنرا برخاسته از متن و اراده مردم دانست. مهندس پرويزي افزود: شوراها بايد بسيار قوي و موثر در اركان سياستگذاري در همه زمينه ها باشند چرا كه از نزديك با مشكلات و موانع شهر آشنا هستند. وي همچنين يادآور شد: نگاه شوراها به مسائل مديريت شهري بايد كلان، جامع و تخصصي باشد. استاندار در بخش ديگر از سخنان خود افزود: شوراها بايد در مسائل مديريت شهري مي بايست نقش محوري داشته باشند و با پيگيري مطالبات مردم توسط شوراها فشارهاي يك جانبه به مردم را كم كنند.وي افزود: نبايد مشكلاتي را كه مي توان توسط دولت حل و فصل شود به دوش مردم و با هزينه آنان انجام داد.

استاندار خراسان شمالي در پايان اين جلسه اعلام آمادگي كرد حمايت همه جانبه اي از شوراي اسلامي شهر و همچنين شهردار منتخب شورا خواهد داشت.

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت