امروز : چهارشنبه, 09 فروردین 1402

ظرفیت های سرمایه گذاری در شهر بجنورد مشخص نشده اند

 

رییس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت:ظرفیت های سرمایه گذاری برای سرمایه گذارانی که تمایل دارند در حوزه شهری و شهرداری فعالیت کنند مشخص نشده اند.

مهدی محمدی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه خراسان شمالی تاکید کرد:باید رویکرد سرمایه گذاری در حوزه شهری در این شهر تغییر پیدا کند.

وی ادامه داد:برای جذب سرمایه گذاران در شهر بجنورد باید مولفه های تشویقی برای حضور آن ها در شهر ایجاد کنیم.

محمدی با اشاره به وجود خندق های ساماندهی نشده در داخل شهر بجنورد گفت:پارک آفرینش یکی از آن خندق هایی بوده است که طی سال های گذشته مجتمع پتروشیمی خراسان آن را احداث کرده است.

وی اظهار داشت:برای ساماندهی سایر خندق ها و تبدیل آن ها به پارک و بوستان نیاز به حضور سرمایه گذاران داریم و آن را به بخش خصوصی می سپاریم.

این مقام مسوول در پاسخ به این سوال که جانمایی پل های عابر پیاده در این شهر چه زمانی اتفاق می افتد توضیح داد:تاکنون چندین پل عابر پیاده در نقاط مختلف بجنورد احداث شده است اما استقبال زیادی از سوی شهروندان نشده است.

وی با ذکر اینکه تا زمانی که این پل ها به پله های برقی مجهز نشوند مورد استقبال قرار نمی گیرند تصریح کرد:راه اندازی پل های هوایی که مجهز به پله های برقی باشند را نیز به بخش خصوصی واگذار می کنیم.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت