امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

زمان صرف شده برای انتخاب شهردار، سرمایه گذاری بود، نه فرصت سوزی

 

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد

زمان صرف شده برای انتخاب شهردار، سرمایه گذاری بود، نه فرصت سوزی

 

رئیس شورای اسلامی شهر در نشست خبری ضمن گرامیداشت روز سیزده آبان و عرض تسلیت ایام محرم، گفت: در جلسه رسمی شورا که در تاریخ یکشنبه، 12/8/92 برگزار شد، روح اله براتیان با کسب 13 رای قاطع به عنوان شهردار بجنورد انتخاب شد.

مهدی محمدی افزود: بیش از سی نفر از افراد توانمند و متخصص، برای تصدی پست شهردار بجنورد، رزومه های خود را به شورا ارسال کردند که پس از بررسی این روزمه ها، 11 نفر برای ارائه برنامه های خود به شورا دعوت شدند که در پایان پس از بررسی این برنامه ها، شورا روی دو گزینه آقایان اکبری و براتیان به اجماع رسید.

وی همچنین بیان داشت: آقای اکبری با همراهی  که با شورا داشتند، طی نامه ای در تاریخ دهم آبان ماه، انصراف خود را مبنی بر لزوم و اهمیت انتخاب شهردار با اکثریت آراء، به شورا ارسال کردند. بنابراین، شورا پس از دریافت انصراف کتبی آقای اکبری، آقای براتیان را با اکثریت قاطع آراء به عنوان شهردار بجنورد انتخاب کرد.

محمدی اظهار داشت: برخی اعتقاد دارند این دو ماه که برای انتخاب شهردار صرف شد، فرصت سوزی بود، در حالی که ما اعتقاد داریم این یک سرمایه گذاری است چرا که این تعداد رأی پشتوانه خوبی برای ادامه کار در جایی مثل شهرداری خواهد بود.

رئیس شورای اسلامی شهر همچنین افزود: با رایزنی هایی که با استانداری و دیگر مسئولان ذیربط داشته ایم، امیدواریم در کوتاه ترین زمان ممکن حکم شهردار از سوی وزارت محترم کشور صادر شود.

محمدی یادآور شد: تا زمان صدور حکم شهردار جدید، سرپرست فعلی شهرداری به کار خود ادامه خواهد داد.

وی اظهار امیدواری کرد تا شهردار منتخب، با حمایت همه جانبه شورا و دیگر مسئولان بالادستی استانی و همچنین مردم شریف بجنورد، ارتقاء و توسعه همه جانبه شهر را محقق نماید.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت