امروز : یکشنبه, 07 آذر 1400

نماینده شورای فرا دستی پیام رسان نیازهای شورای شهر به مجلس است

 

رییس شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به اینکه شورای این استان نماینده خود را برای انتخاب عضو شورای فرا دستی انتخاب کرده است، نماینده شورای فرا دستی را پیام رسان نیاز شورای اسلامی شهر به مجلس عنوان کرد.

مهدی محمدی در خصوص فعالیت هایی که تاکنون شورای اسلامی شهر بجنورد برای انتخاب نماینده شورای فرادستی انجام داده است، گفت: آقای کشمیری از سوی شورای اسلامی شهر بجنورد انتخاب شده تا نماینده این شهر برای حضور در شورای فرا دستی را هر چه زودتر تعیین کند.

وی با تأکید بر اینکه عملکرد شورای فرا دستی بیش از حد تصور می تواند مفید باشد، افزود: شورای فرا دستی می تواند به عنوان یک حلقه رابط بین شورای اسلامی شهر و شهرستان با مجلس نقش خود را ایفا کند و در این راستا با اختیاراتی که دارد به سیاست گذاری در عرصه تصویب قوانین مورد نیاز برای یک شهر عمل کند.

محمدی با بیان اینکه در دوره های قبلی از شورای فرا دستی گزارش های خوبی ارایه می شد، یادآور شد: علی رغم اینکه مدت زمان زیادی از راه اندازی شورای فرادستی در شهرستان می گذرد، اعضای شورا در دوران ریاست مهندس چمران گزارش عملکرد خوبی دریافت کردند و این باعث شد تا به فعالیت این شورا بهای بیشتری دهیم.

رییس شورای اسلامی شهر بجنورد همچنین به وضع انتخاب شهردار در شورای اسلامی شهر بجنورد اشاره کرد و ادامه داد: هم اکنون مشغول رایزنی هایی هستیم و تا امروز 10 نفر به عنوان کاندید نهایی انتخاب شدند و قرار است به زودی در کمیسیون داخلی شوراها در بجنورد، از این کاندیدا سوالاتی پرسیده شود تا تعداد آنها به مقدار کمتری تقلیل یابد.

وی در ادامه سخنان خود به کمیسیون های شورای شهر بجنورد اشاره کرد و افزود: شورای شهر دوره چهارم بجنورد به بازنگری و ترمیم در تعداد کمیسیون های فعال در شورای این استان اقدام کرده است و بر این اساس کمیسیون های عمران و ترافیک، خدمات زیست شهری، برنامه و بودجه، فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی و نظارت و پیگیری حقوقی هم اکنون در شورای شهر بجنورد فعال شدند.

  • بازدید امروز: 291
  • بازدید دیروز: 233
  • بازدید ماه: 1689
  • بازدید سال: 115243
  • بازدید کل: 1281913
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت