امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

ایجاد مركز توانبخشی نیازمند توجه خاص مسئولان

در جلسه ای که در محل شورای اسلامی شهر با حضور مسئولان ذیربط در خصوص صدور مجوز تأسیس مرکز توانبخشی جسمی و روانی توسط بخش خصوصی برگزار شد، رئیس شورای اسلامی شهر گفت: تأسیس چنین مرکزی در این شهر می تواند تا حد زیادی از مشکلات و نگرانی های خانواده هایی که نیازمند اینگونه خدمات هستند را برطرف کند. مهدی محمدی افزود: یکی از دغدغه های اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم برطرف کردن مسائل و مشکلاتی است که شهروندان با آنها مواجه هستند که در حال حاضر یکی از این مشکلات مهم فرارو ایجاد چنین مراکز توانبخشی است. وی اظهار کرد: بایستی با همکاری همه جانبه سازمان ها و ادارات مرتبط برای فراهم کردن مقدمات صدور مجوز این مرکز تلاش کنیم سپس گروه های آسیب پذیر جامعه را شناسایی و به سمت این مرکز سوق دهیم.

در ادامه این جلسه دکتر انصاری مود، رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی خراسان شمالی و مشاور استاندار در امر توسعه و سرمایه گذاری گفت: بهزیستی، نظام پزشکی، علوم پزشکی، هلال احمر و کمیته امداد ادارات مرتبط با این امر هستند و با توجه به امکانات و بودجه هایی که این سازمان ها در اختیار دارند می توانند تأثیر بسزایی در روند تأسیس این مرکز توانبخشی داشته باشند.

در پایان این جلسه محمدی اظهار امیدواری کرد: با همکاری و تلاش های همه جانبه این سازمان ها شاهد تسریع در انجام اینگونه امور باشیم تا بتوانیم هر چه بیشتر در جهت کاهش مشکلات و نگرانی های شهروندان گام برداریم.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت