امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

مشكلات بعضی هیئت های ورزشی بجنورد با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بررسی شد

مشکلات هيئت هاي ورزشي بجنورد در نشست هاي اعضاي شوراي اسلامی شهر و نمايندگان اين هيئت ها بررسي شد.

رئيس کميسيون فرهنگي، اجتماعی و ورزشي شوراي اسلامي شهر بجنورد  گفت: در نشست‌هايي که اين کميسيون با نمايندگان هيئت‌هاي ورزشي مانند واليبال، جودو، کوراش، دو و ميداني و شطرنج داشت، مشکلات اين هيئت‌ها و ورزش استان نقد و بررسي شد و از سوي ديگر، موفق به اعزام بعضي تيم ها مانند تيم قايقراني و واليبال نشسته به مسابقات کشوري شديم که هر2 تيم نيز مقام هاي خوبي کسب کردند.

«سيد احمد وکيلي» تأکيد کرد: شوراي اسلامي شهر بجنورد عزم راسخ در حمايت از ورزش براي مقابله با آسيب هاي اجتماعي دارد.

وي بيان کرد: روز جمعه نيز با هماهنگي هيئت دو و ميداني و شوراي اسلامي شهر بجنورد،تيم دوي صحرانوردي هماگ مسابقات انتخابي داشت و87 شرکت کننده در مسيري 15 کيلومتري رقابت کردند. وي افزود: ازبين شرکت کنندگان 5 نفر موفق به احراز شرايط لازم براي حضور در اين تيم شدند.

وي با بيان اين که بيشترين تأکيد اين کميسيون بر ورزش همگاني معطوف است، گفت: ورزش روحيه نشاط را به جامعه تزريق مي کند و لازم است بين همه اقشار تسري يابد.

وي خاطر نشان کرد: با بعضي هيئت ها نيز در محل استخر قبلي بش قارداش که به استخر بانوان مشهور است، ديدار داشتيم تا با کمک بخش خصوصي و مساعدت شورا بتوانيم در اين محل امکاناتي براي ورزش هايي مانند دوچرخه سواري، سوارکاري و همگاني فراهم کنيم و مردم بتوانند علاوه بر استفاده از محيط اين پارک، در بش قارداش به فعاليت ورزشي هم بپردازند.

وي تصريح کرد: براي بازي هايي مانند پينت بال وبانجي جامپينگ نيزدرپي سرمايه گذاري بخش خصوصي هستيم و قول هايي نيز در اين مورد گرفته ايم.

وي افزود: يکي از مهم ترين کمبودهاي ما در استان نبود حاميان قوي ورزشي است و از سوي ديگر مسابقات ورزشي از طريق سيماي استان پوشش داده نمي شود و حتي تبليغات محيطي که ديده شود و تأثير گذار هم باشد، نداريم در حالي که در استان هاي ديگر اين امکان فراهم است.

وي افزود: پخش مستقيم مسابقات مختلف از سيما مي تواند در جذب حامي مالي بسيار تأثير گذار باشد و اميدواريم اين امکان از سوي مسئولان مهيا و حرکت بيشتري در اين بخش ديده شود.

وي بيان کرد: توسعه و ايجاد مراکز ورزشي وتفريحي در جذب گردشگر نيز مؤثر ولازم است مسئولان اين بخش و متوليان امر براي آسان سازي دستيابي به بسترها و امکانات ياد شده، به ما کمک کنند.

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت