امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

برخی پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهرداری بجنورد از برنامه عقب است

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: زمان اجرای برخی پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهرداری در این شهر نسبت به برنامه عقب است.

سید عباس حسینی اظهار کرد: اکنون با پروژه‌هایی در شهر مواجه بوده که عقب‌تر از زمان تعیین شده مواجه هستیم که این به نفع مردم و شهر نیست.

وی افزود: ما در گذشته در شهرداری پروژه‌ها را ظرف مهلت تعیین شده به اتمام رسانده که این مهم از افزایش هزینه‌ها و همچنین استفاده مطلوب از سرمایه گذاری را منجر می‌شد.

 طرح های مختلف سرمایه‌گذاری طی سال‌های گذشته با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی در بجنورد آغاز شده که برخی از آن‌ها در حد کلنگ‌زنی مانده است.

حسینی همچنین به عدم تناسب تورم با درآمدهای شهر هم اشاره کرد و گفت: بودجه شهرداری این شهر در حال حاضر نسبت به سال گذشته سیر نزولی دارد.

وی با تاکید بر اینکه رشد درآمدهای شهرداری باید متناسب با تورم باشد اضافه کرد: اکنون این وضعیت را در شهرداری بجنورد شاهد نیستیم.

حسینی با اشاره به اینکه بجنورد به عنوان مرکز استان خراسان شمالی نیازمند اختصاص اعتبارات دولتی است، خواستار توجه ویژه دولت به اعتبارات شهرداری برای اجرای پروژه‌های عمرانی در این شهر شد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی  شهربجنورد بیان داشت: با وجود آن که طی سال‌های اخیر محدوده خدماتی شهر اضافه شده لیکن بودجه افزایشی نداشته و این یک معضل است.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت