امروز : پنج شنبه, 10 آذر 1401

اعضای شورای اسلامی شهر، با فرماندار شهرستان بجنورد دیدار كردند

اعضای شورای اسلامی شهر، با فرماندار شهرستان بجنورد دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بجنورد:

در این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن عرض تبریک، گفت: انتخاب فرمانداری بومی با توانمندی ها و سوابق مدیریتی در سطح شهرستان و استان، می تواند راه‌گشای مشکلات و معضلات موجود شهر بجنورد باشد.

وی افزود: بایستی از شورای اسلامی شهر، با توجه به نوع وظایف و ارتباطاتی که با مردم و فرمانداری دارد، تعریف درست‌تری در شورای اداری استان و شهرستان ارائه شود تا از مشکلات موجود که ناشی از موازی‌کاری و تداخل است، کاسته شود.

محمدی در ادامه یادآور شد: یکی از مشکلات حال حاضر شهر بجنورد، کارخانه کمپوست است که با توجه به اینکه تا کنون حدود ده میلیارد تومان برای این کارخانه هزینه شده است، ضروریست تا با برگزاری جلسه ای به منظور رفع این مشکل ایجاد شده هماهنگی لازم صورت گیرد.

در ادامه جلسه، اعضای شورای اسلامی شهر نیز به طور جداگانه انتصاب ثمینی را به عنوان فرماندار شهرستان بجنورد تبریک گفته و اظهار امیدواری کردند که تعامل و همکاری بیش از پیش شورا و فرمانداری، توسعه و ارتقای شهر بجنورد را به دنبال داشته باشد.

فرماندار شهرستان بجنورد نیز ضمن تبریک متقابل به منتخبین چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بجنورد، خاطر نشان کرد: اگر قرار است شهرمان را از شرایط موجود نجات دهیم، چاره‌ای جز همگرایی و هم‌افزایی نداریم و بایستی از نیروها و انرژی های موجود در جهت پیشبرد اهداف استفاده کرد.

در پایان ثمینی اظهار داشت: بایستی تعاملات فرمانداری با شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم، افزایش یابد تا در جهت خواسته ها و نیازهای آنان حرکت کنیم.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت