امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

در راهبری واحدهای خدماتی شهرداری قانون رعایت شود

ضو شورای اسلامی شهر بجنورد در مورد تمدید یکی از واحدهای خدماتی شهرداری در بوستان ملی باباامان بر رعایت قانون در واگذاری‌ها تأکید کرد.

اعظم‌السادات افشین‌فر با بیان اینکه شهرداری بایستی فرصت استفاده از ظرفیت‌های موجود در شهرداری را برای همه فراهم کند، گفت: ‌در صورت برنامه واگذاری رستوران و یا سایر واحدها موضوع باید از طریق اعلان عمومی به مزایده گذاشته شود.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد افزود: البته بایستی افراد توانمند نیز برای راهبری این واحدها به کار گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: باید در ارائه راهبری واحدهای خدماتی شهرداری عدالت، اساس کار قرار بگیرد.

* برخی کارکنان شهرداری ضررهای قابل تأملی به شهروندان می‌زنند

افشین‌فر در پاسخ به نامه یکی از شهروندان به شورای اسلامی شهردر مورد مطالبه مجدد شهرداری با وجود عقب نشینی نیمی از عرصه مسکونی خود برای بازگشایی گفت: متأسفانه به خاطر بی دقتی برخی کارکنان شهرداری ضررهای قابل تأملی به شهروندان وارد می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه نبایستی در این‌گونه واحدهای حساس از این قبیل کارکنان بی مسئولیت استفاده شود، متذکر شد: این‌گونه رفتارها باعث تضییع حق مردم شده و نبایستی شورای اسلامی شهر در این ارتباط سکوت کند.

افشین‌فر تصریح کرد: با وجود آنکه با این شهروند توافق و صلح شده و مقرر بوده تا در قبال عقب نشینی واحد مسکونی برخی امتیازات شامل پروانه ساخت رایگان داده شود، لیکن اکنون شهرداری از این شهروند چندین میلیون مطالبه می‌کند.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد در پایان ابراز داشت: نباید با این‌گونه اقدامات توافقات شهرداری با شهروندان را زیرسئوال ببریم.

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت