امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

اجرائیات شهرداری از برخوردهای خشن پرهیز كنند

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد تاکید کرد: اجرائیات شهرداری از برخوردهای خشن پرهیز کنند.

رضا فیروزه‌ای در نشست با اعضای شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: بایستی آموزش‌های لازم به کارکنان اجرائیات ارائه شده تا از شیوه‌های خشن در برخوردها به جد بپرهیزند.

وی افزود: آموزه‌های دینی و حقوق شهروندی ایجاب کرده تا بر اساس مشی و اخلاق با شهروندان به بهترین نحو برخورد شود.

فیروزه‌ای تصریح کرد: هرگونه اقدام اجرائیات بایستی در چارچوب موازین قانونی انجام شود که این به نفع مردم و مجموعه شهرداری است.

* اساس اقدامات در شهرداری بر پایه کارشناسی انجام شود

فیروزه‌ای همچنین خواستار ملاک قرار گرفتن کارشناسی‌ها در امور شهری و شهرداری شد.

وی در پاسخ به درخواست یکی از شهروندان در مورد تضییع حقوق خود در شهرداری گفت: اگر نظارت و پیگیری به درستی انجام شود، هر یک از افراد بایستی موظف به پاسخگویی باشند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد افزود: حتی در مواقعی که کارشناسی انجام می‌شود، کارشناس مربوطه موظف به پاسخگویی می باشد.

* سرمایه گذاران شهری نبایستی معطل بمانند

فیروزه‌ای در ادامه بر تعیین تکلیف پروژه سرمایه گذاری پارکینگ چهارراه مخابرات تاکید کرد و گفت: نبایستی سرمایه گذاران شهری را معطل تصمیمات بلند مدت بگذاریم.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد با بیان اینکه این پروژه پیش از این در کمیسیون فنی و ترافیک مطرح شده است، افزود: ما اکنون نمی‌توانیم سرمایه گذار را درگیر نشست‌های متعدد شورای شهر و شهرداری کنیم و پیش از این در توافقات نوع مشارکت در سرمایه گذاری مشخص شده است.

وی با ضروری خواندن اجرای پارکینگ طبقاتی در بجنورد، خواستار تسریع در تعیین تکلیف و اجرایی شدن این پروژه مشارکتی بخش خصوصی و شهرداری شد.

به گفته فیروزه‌ای، سرمایه گذار برای تسریع در اجرای این طرح چندی قبل حتی برخی واحدهای تجاری پیرامون اجرای این طرح را با هزینه‌های شخصی خریداری و تملک کرده است.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت