امروز : جمعه, 25 خرداد 1403

وصول مطالبات شهرداری بجنورد از دستگاه‌های خراسان شمالی

رئیس شورای اسلامی  شهر بجنورد گفت: مطالبات شهرداری این شهر از دستگاه‌های خراسان شمالی در صورت استنکاف از طریق راهکارهای قانونی وصول می‌شود.

مهدی محمدی  با اشاره به نشست‌هایی به همین منظور با دادگستری خراسان شمالی داشتند اظهار کرد: البته این شورا برای وصول مطالبات در ابتدا موضوع تعامل و رایزنی با دستگاه‌ها برای پرداخت دیون خود را پیش خواهد برد.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری برای ارائه خدمات به شهر و عمران و آبادانی نیازمند درآمدها و اعتبارات است، تصریح کرد: طی سال‌های اخیر وضعیت درآمدهای شهرداری و وصول مطالبات مطلوب نبوده است.

محمدی افزود: بر همین اساس ضمن درخواست از دستگاه‌ها برای پرداخت مطالبات خود انتظار می‌رود تا دستگاه‌ها قانونمندتر نسبت به پرداخت دیون خود به شهرداری اقدام کنند.

وی گفت: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده تنظیم تأمین دلیل، صدور اجرائیه از طریق مرجع قضایی و نهایتا کسر از بودجه عمومی از طریق دادگستری در دستور کار شهرداری خواهد بود.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار کرد: به همین منظور از تمامی نواحی شهرداری خواسته‌ایم تا ریز مطالبات شهرداری از ادارات را احصا و به شورای اسلامی شهر منعکس کنند.

به گزارش فارس، براساس آمار، میزان مطالبات شهرداری از دستگاه‌های خراسان شمالی حدود 500 میلیارد ریال است.

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت