امروز : شنبه, 12 آذر 1401

نشست اعضای شورای اسلامی شهر با تشكل های دانشجویی

در نشستی که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بجنورد با تشکل های دانشجویی در دانشگاه پیام نور برگزار شد، دانشجویان دیدگاه ها و نظرات خود را پیرامون مسائل مدیریت شهری بیان کردند.

در ابتدای این نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه پیام نور  بجنورد ضمن عرض خیرمقدم به اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بجنورد، 16 آذر روز دانشجو را تبریک گفت.

وی اظهار امیدواری کرد: تشکیل چنین نشست هایی با دانشجویان و استفاده از نقطه نظرات و ایده های آنان باعث ارتقائ مدیریت شهری می شود.

در ادامه نمایندگان دانشجویان از دانشگاه های مختلف سوالاتی پیرامون مشکلات و مسائل مدیریت شهری از جمله کمبود پارکینگ عمومی در شهر، نامگذاری نامناسب میادین و معابر، کمبود پارک محلی، کمبود سینما و مجتمع های فرهنگی برای گذران اوقات فراغت جوانان، یکطرفه کردن غیراصولی خیابان ها، فراگیر شدن بیش از اندازه تابلوهای تبلیغاتی در سطح پیاده روها، رنگ آمیزی نامناسب دیوارهای شهر، برخورد نامناسب مأمورین اجرائیات شهرداری با کسبه، حفاری های متوالی معابر سطح شهر، علت توقف پروژه تقاطع غیرهمسطح چهارراه شهدا و ... عنوان کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر نیز ضمن گرامیداشت روز دانشجو چگونگی مسائل و مشکلات بر سر راه مدیریت شهری را برای دانشجویان تشریح کرد.

مهدی محمدی مواردی چون نبود مدیریت واحد شهری، عدم وجود منابع درآمدی پایدار، عدم مشارکت فعال شهروندان در امور شهری، عدم تعامل تمام نهادها و ادارات دولتی با مدیریت شهری، عدم حمایت همه جانبه مسئولین بالادستی، معضل حاشیه نشینی و ... را از جمله مشکلات و مسائلی دانست که مدیریت شهری با آن مواجه است.

وی گفت:  دانشجویان گنجینه های با ارزشی هستند که می توان از ایده ها و نظرات  آنها در پیشبرد مسائل مدیریت شهری و در نهایت توسعه همه جانبه شهر بهره برد.

وی اظهار امیدواری کرد: تشکیل چنین نشست های هم اندیشی، راهی برای تعامل بیشتر دانشجویان و مدیران شهری است.

در ادامه این نشست هر یک از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بجنورد نیز نقطه نظرات خود را به سوالات مطرح شده بیان داشتند.

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت