امروز : جمعه, 11 آذر 1401

ضرورت ایجاد دفتر مشاركت‌های كلان اقتصادی در شهرداری بجنورد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد مطرح کرد

ضرورت ایجاد دفتر مشارکت‌های کلان اقتصادی در شهرداری بجنورد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد ایجاد دفتر مشارکت‌های کلان اقتصادی در شهرداری را ضروری خواند و گفت: برای توسعه سرمایه‌گذاری در این شهر بایستی بر اساس پیشنهادات سرمایه‌گذاران عمل کنیم.

 سید عباس حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به اینکه این شهر به لحاظ موقعیت خاص جغرافیایی و قرار داشتن در مسیر حرکت گردشگران ظرفیت بالایی در بخش صنعت توریسم دارد بیان داشت: متأسفانه در این زمینه کم‌ترین اقدامی از سوی مسئولان انجام شده است.

وی توسعه سرمایه‌گذاری در این بخش را باعث رونق اقتصادی و افزایش درآمدها شهر و شهرداری دانست و افزود: لازم است تا در این زمینه فعالانه‌تر عمل شده و اقدام جدی انجام شود تا سرمایه‌گذاری در مرکز استان از حالت مغفول خارج شود.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد ارائه زمین، تسهیل در صدور پروانه و تسهیلات ارزان قیمت در قالب مشارکت با سرمایه‌گذاران را برشمرد و گفت: از تمامی ابزارهایی که می‌تواند به تشویق و ورود سرمایه‌گذاران در این شهر کمک کند نبایستی غفلت شود همان‌طور که در شهرهای بزرگ مسئله سرمایه‌گذاری شهری؛ جایگاه ویژه‌ای را دارد.

وی بیان داشت: اکنون شهرداری برای عمران و توسعه بجنورد به شدت نیازمند اعتبارات است که یکی از مهم‌ترین راه‌های افزایش درآمد و ارزش افزوده مستغلات مربوط به شهرداری توسعه سرمایه‌گذاری است.

به گزارش فارس، بجنورد با دارا بودن دو منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر 214 هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/63002/ط20/ث3001

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت