امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

برگزاری انتخابات شورایاری محلات بجنورد در خرداد 93

 

وکیلی، رئیس ستاد هماهنگی و اجرایی شورایاری ها:

برگزاری انتخابات شورایاری محلات بجنورد در خرداد 93

 

عضو شورای اسلامی بجنورد از برگزاری انتخابات شورایاری محلات این شهر در خرداد سال آینده خبر داد.

سید احمد وکیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: براساس برنامه قرار است تا این انتخابات در 60 محله این شهر با حضور شهروندان برگزار شود.

وی از عموم شهروندان که علاقمند به عضویت در شورایاری هستند درخواست کرد تا در موعد مقرر نسبت به ثبت‌نام خود برای این انتخابات اقدام کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی بجنورد از شورایاری به عنوان یک تجربه موفق برای پیشبرد مسائل شهری عنوان کرد.

وی ادامه داد: شورایاران با ارائه پیشنهادات و طرح‌های خود در محلات بازوان شورای اسلامی به شمار می‌روند.

وکیلی با تاکید بر اینکه شورایاران یک ظرفیت ارزشمند برای پیشبرد مسائل شهری است گفت: مدیریت شهری به دلیل ماهیت و ساختار گسترده فعالیت‌هایش نیاز به مشارکت جمعی همه مردم دارد و شورایاران ظرفیتی برای مشارکت در امور شهری به شمار می‌روند.

عضو شورای اسلامی بجنورد با تجلیل از زحمات شورایاران افزود: امکان دارد مسائل و مشکلاتی در محلات وجود داشته که از دید شوراها پنهان مانده باشد لیکن شورایاران به خاطر اشرافیت کامل به این مسائل می‌توانند با کمک مدیریت شهری این مسائل و مشکلات را حل و سامان دهند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی بجنورد همچنین از شورایاران به عنوان انتقال‌دهنده مناسبی از مطالبات و خواسته‌های مردم به شورای شهر یاد کرد.

وکیلی در ادامه با اشاره به برنامه برگزاری سومین جشنواره شهروند برگزیده بیان داشت: این جشنواره اردیبهشت سال آینده برگزار که از 20 شهروند برگزیده شهر در زمینه‌های مختلف تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی با بیان اینکه فراخوان این جشنواره در ماه‌های آینده از طریق رسانه‌ها انتشار خواهد یافت از مردم بجنورد خواست تا شهروندان برتر در زمینه‌های مختلف را به شورای اسلامی این شهر معرفی تا جزو افراد منتخب و برگزیده قرار بگیرند.

به گزارش فارس، بجنورد با دارا بودن دو منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر 214 هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/63002/ط30/ث3001

 

خبرگزاری فارس، 92/10/22

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت