امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

می توان با یك برنامه ریزی علمی و عملی، یك جهش اقتصادی را رقم زد

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر: در این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد انتصاب بجا و شایسته محمدرحیم نوروزیان را به سمت معاونت سیاسی و امنیتی استانداری به وی تبریک گفت.

مهدی محمدی با تشریح مسائل مدیریت شهری و همچنین اشاره به پتانسیل ها و قابلیت های موجود مرکز استان افزود: شورای اسلامی شهر براساس وظایف تعریف شده قانونی به دنبال همکاری و تعامل در پیگیری مطالبات به حق شهروندان خواهد بود و در این راه پر فراز و نشیب حمایت مسئولین به ویژه استاندار، معاونین و مدیران استانی را ضروری دانست.

وی اظهار امیدواری کرد : با تدبیر و هم اندیشی در سایه تعامل و همفکری می توان بر تمام مشکلات قائل آمد و کمبودها و عقب ماندگی های زیرساختی را تا حد قابل قبولی جبران کرد و سایر خدمات عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و ... را ارتقاء داد.

وی همچنین بیان کرد: می توان با یک برنامه ریزی علمی و عملی، یک جهش اقتصادی را رقم زد و در سایه تعامل و هم اندیشی می توان به این اقدام مهم و موثر دست یافت.

مهدی محمدی در پایان سخنان خود اضافه کرد: اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد به عنوان پارلمانی محلی آمادگی همکاری همه جانبه را در جهت خدمت بی منت به مردم شریف استان بویژه مرکز استان را در همه زمینه ها دارد.

معاونت سیاسی و امنیتی در این جلسه ضمن تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم، نقش به سزا و موثری را در جامعه ایفا می کنند.

محمد رحیم نوروزیان در این جلسه کارِ گروهی همراه با صداقت را مورد توجه و تأکید قرار داد و مسائل سیاسی و امنیتی کشور  را تشریح کرد. وی همچنین افزود: دموکراسی در کشور عزیز ما امری پذیرفته شده است.

نوروزیان بیان داشت: باید کارهای مربوط به مردم را به دور از نگاه های سیاسی انجام داد، چرا که مردم در مجموع عملکرد نظام را مد نظر قرار می دهند و معیار سنجش آنان ، رفاه و خدماتی است که به مردم ارائه می شود و نباید آنرا سیاسی کرد.

نوروزیان تأکید کرد: معیار عملکردمان باید رضای خداوند باشد چرا که اگر غیر از این باشد خسارت های جبران ناپذیری را به جامعه وارد می کند که می بایست از آن دوری کرد.

وی همچنین با اشاره به مسائل و مشکلات مدیریت شهری گفت: ترافیک، معماری، مسائل فرهنگی حاشیه نشینی، معابر شهری و ... از جمله مسائل و مشکلات مهم مرکز استان می باشد  و باید با همفکری و تعامل این مشکلات را حل کرد. معاونت سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری و کمک به حل مشکلات مردم اظهار امیدواری کرد، شورای اسلامی شهر با هم اندیشی و پیگیری مطالبات شهروندان، شرایط توسعه همه جانبه مرکز استان و همچنین ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف این خطه را فراهم آورد.

در این جلسه که رضا فیروزه، سیداحمد وکیلی، علی اکبر هاتفی، جمشید گریوانی، سیدحسین نقیب، علیرضا باغچقی، اعظم السادات افشین فر، مهستی آدینه زاده و صغری سیدی حضور داشتند هر کدام به طور جداگانه به نقطه نظرات خود نسبت به مسائل مدیریت شهری و مشکلات پیش رو اشاره داشته و مسائل مورد نظر را مطرح کردند .

در پایان این دیدار مقرر شد به صورت ماهانه جلساتی بین شورای اسلامی شهر و معاونت سیاسی و امنیتی استانداری با موضوع مسائل مرتبط مدیریت شهری برگزار شود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت