امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

ضرورت حمایت از ورزشكاران در محلات بجنورد

 

عضو شورای اسلامی بجنورد عنوان کرد

 ضرورت حمایت از ورزشکاران در محلات بجنورد

 

عضو شورای اسلامی بجنورد گفت: ضرورت دارد تا مسئولان به ورزش جوانان در محلات به خصوص محلات حاشیه نشین توجه بیشتری داشته باشند.

سید احمد وکیلی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار کرد: با تامین زیر ساخت ورزشی و تجهیز محلات حاشیه نشین بجنورد به امکانات ورزشی می توان ورزشکاران موفقی تحویل جامعه داد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی بجنورد تصریح کرد: در بسیاری از مناطق حاشیه نشین بجنورد استعدادهای بزرگی نهفته است که با شناسایی و پرورش آنان می توان زمینه کشف قهرمانان را فراهم ساخت.

وکیلی گفت: با کمترین تجهیزات ورزشی واختصاص سالن های ورزشی به محلات علاوه بر کشف استعدادهای ورزشی می توان از بسیاری آسیب ها اجتماعی مانند اعتیاد که این روزها شاهد شیوع آن در بین جوانان هستیم جلوگیری کرد.

وی افزود: در خراسان شمالی و به ویژه بجنورد ورزشکاران زیادی داریم که با کمترین امکانات در مسابقات کشوری و عرصه های بین المللی خوش درخشیده اند و مدال های رنگا به رنگ کسب کرده اند.

عضوشورای اسلامی بجنورد اظهارکرد: استان خراسان شمالی در ورزش های رزمی و به ویژه رشته های مانند جودو، کوراش و کشتی استعدادهای زیادی دارد که با سرمایه گذاری در این رشته های ورزشی می توان زمینه کسب مقام های کشوری و بین المللی را فراهم ساخت.

وکیلی  گفت: کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی آمادگی دارد تا برای شناسایی استعدادهای ورزشی به کمک اداره کل ورزش وجوانان بیاید.

وی تصریح کرد: امیدواریم درآینده ای نزدیک با فعالیت مسئولان ورزشی وفرهنگی بجنورد شاهد کاهش آسیب های اجتماعی و بروز نبوغ ورزشی در مناطق حاشیه نشین بجنورد باشیم.

انتهای پیام/ ب

 

خبرگزاري تسنيم، 92/10/7

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت