امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

اختصاص زمین به قهرمانان ورزشی بجنورد بررسی می شود

 

وکیلی، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی:

اختصاص زمین به قهرمانان ورزشی بجنورد بررسی می شود

 

عضو شورای اسلامی شهربجنورد گفت: اختصاص زمین به قهرمانان ورزشی در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی بجنورد بررسی می شود.

سید احمد وکیلی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهارکرد: این پیشنهادی بود که توسط خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم مطرح شد و مورد استقبال قرار گرفت.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی بجنورد تصریح کرد: این طرح در برخی شهرستان ها اجرا شده و برای اینکه بتوانیم در بجنورد نیز آن را عملی کنیم،باید آن را در کمیسیون فرهنگی شورای شهر مطرح کنیم.

وکیلی افزود: در جلسه بعدی کمیسیون فرهنگی این موضوع بررسی می شود و چنانچه مورد موافقت سایر اعضای شورای شهر نیز واقع شود، به قهرمانان جهانی بجنورد که به صورت رسمی و زیر نظر هیئت های ورزشی فعالیت می کنند قطعه زمینی به عنوان هدیه اهدا می شود.

وی با اشاره به کسب مقام سومی کوراش کشور در مسابقات جهانی گفت: خوشبختانه اکثر اعضای تیم ملی کوراش کشور را فرزندان خراسان شمالی تشکیل می دهند وما نیز برای تشویق آنها تمام تلاش خود را می کنیم.

وکیلی اظهارکرد: شهر بجنورد ورزشکاران بسیاری توانمند و مستعدی دارد که در زمینه های مختلف تلاش کرده اند وباید به هر شکلی حمایت شوند.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی بجنورد تصریح کرد: حمایت از ورزشکاران یک شهر باعث رشد و نمو ورزش آن شهر واستان می شود.

انتهای پیام/

 

خبرگزاري تسنيم، 92/10/2

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت