امروز : شنبه, 12 آذر 1401

شهروند برتر بجنورد انتخاب می شود

 

وکیلی، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی:

شهروند برتر بجنورد انتخاب می شود

عضو شورای اسلامی بجنورد گفت: اردیبهشت سال ۹۳ شهروند برتر بجنورد انتخاب و در مراسمی تقدیر می شود.

سید احمد وکیلی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهارکرد: 20 شهروند برتر بجنورد که در قشرهای مختلف فعالیت می کنند به عنوان شهروند برتر انتخاب و توسط مسئولان استان وشهر بجنورد تقدیر می شوند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی بجنورد تصریح کرد: این مراسم هر دوسال یکبار  توسط شورای شهر وشهرداری بجنورد برگزار می شود و از شهروندان نمونه این شهر در مراسمی تقدیر می شود.

وکیلی افزود: این دوره از مراسم شهروند نمونه نیز 9 اردیبهشت ماه سال 93 در پارک ملی بش قارداش و یا یکی از سالن های شهر بجنورد برگزار می شود.

عضو شورای اسلامی بجنورد گفت: در انتخاب این افراد ملاک تنها قهرمان شدن در یک رشته ورزشی ویا کسب یک رتبه نیست بلکه شاخص های شهروندی نیز مدنظر قرار می گیرد.

وکیلی تصریح کرد: هم اکنون یکی از گزینه های مطرح شده کودک یازده ساله ای است که برای بازپس گیری کیف یکی از شهروندان مقابل اتومبیل تاکسی که زن سارق بر آن سوار شده بود ایستاد و نگذاشت سارق با کیف مالباخته فرار کند.

وی گفت: ملاک های انتخاب شهروندان نمونه امسال کمی متفاوت با سالهای گذشته است و بیشتر کسانی انتخاب می شوند که حقوق شهروندی را علاوه بر کارهای بزرگ ونیکشان انجام داده باشند.

انتهای پیام/

 

خبرگزاري تسنيم، 92/10/1

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت