امروز : جمعه, 07 مهر 1402

پروژه جمع‌آوری آب‌های سطحی بجنورد سال آینده تكمیل می‌شود

 

رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی بجنورد:

پروژه جمع‌آوری آب‌های سطحی بجنورد سال آینده تکمیل می‌شود

رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی بجنورد گفت: با اهتمامی که شورای شهر و شهرداری برای تخصیص اعتبارات پروژه جمع آوری آب‌های سطحی بجنورد به عمل آورده، امیدواریم تا این پروژه سال آینده تکمیل شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، سید عباس حسینی عصر امروز در نشست بررسی بودجه سال آینده شهرداری با بیان اینکه این پروژه از سال گذشته در بجنورد اجرایی شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود تا با اجرای این طرح، آب‌های سطحی که در میادین این شهر مشکلاتی را در گذشته ایجاد می‌کرد، سامان یابد.

وی همچنین با تاکید بر اینکه شهرداری برای ساخت واحدهای خدماتی همچون آتش نشانی، مدرسه، کتابخانه و امثال این در گلستان شهر تکلیفی ندارد، افزود: صرفاً شهرداری تجهیز مراکز خدماتی شهری در این شهرک اقماری را بر عهده دارد.

حسینی با بیان اینکه عملاً شورا به جز گذاشتن بخشی اعتبار در بخش سایر منابع اقدامی را نمی‌تواند انجام دهد، خواستار انجام تکالیف مربوط به اجرا و ساخت مجموعه خدمات رسان از سوی دستگاه‌های متولی شد.

وی در ادامه با بیان اینکه در حوزه بودجه عمرانی 9 برنامه با 23 طرح برای سال آینده پیش‌بینی شده است، گفت: تاکنون در این کمیسیون هشت برنامه از 9 برنامه حوزه عمرانی شهرداری به تصویب رسیده است.

رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی بجنورد برنامه ریزی توسعه شهری، پروژه هدایت و جمع آوری آب‌های سطحی، حمل و نقل و بهبود عبور و مرور شهری، ایجاد تأسیسات حفاظتی در شهر را از جمله این طرح‌های عمرانی برشمرد و افزود: بودجه سال آینده شهرداری در 2 بخش درآمدی و هزینه‌ای است که در بخش هزینه‌ای در سه بخش بوستان، جاری و عمرانی صرف خواهد شد.

به گفته وی 23 درصد از بودجه سال آینده شهرداری جاری و 67 درصد عمرانی است که بر اساس تحقق بودجه، عملیاتی خواهد شد.

به گزارش فارس، بجنورد با دارا بودن 2 منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر 211 هزار نفر جمعیت دارد.

چهارمین نشست بررسی بودجه شهرداری بجنورد با محوریت پروژه‌های عمرانی در سال آینده برگزار شد.    انتهای پیام/63002/ش30/ث3001

خبرگزاری فارس، 92/12/19

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت