امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با مدیركل سازمان صنعت، معدن و تجارت

 

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت

 

به گزارش روابط عمومی شورا:

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد، در دیدار با مدیرکل گفت: این سازمان گستره وسیعی از فعالیت های بخش کشاورزی، صنعت، تجارت، صنایع روستایی، بازاریان و ... را تحت پوشش دارد که این موضوع، جایگاه ویژه ای در معیشت مردم دارد.

محمدی بیان داشت: توجه به مواردی چون بهره برداری از معادن، جذب سرمایه گذار و ... اشتغال و امید به زندگی را افزایش داده، توسعه شهر و استان را به همراه خواهد داشت.

در ادامه این دیدار، اعضای شورای اسلامی شهر، هر کدام به صورت جداگانه، ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت، بر مواردی چون استفاده از ظرفیت مرز مشترک میان استان خراسان شمالی و کشور ترکمنستان برای ایجاد منطقه آزاد تجاری، بروز رسانی زیرساخت های استان، تلاش برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با ارتقای استان و قرار گرفتن در جمع ده استان برتر کشور، کارآفرینی و ارتباط بیشتر صنایع و مراکز آموزش عالی، انتقال صنوف آلاینده، استفاده از مزیت های استان در بخش گردشگری و صنعت، کسب درآمد از طریق وصول عوارض هوایی و باربری و ... تأکید کردند.

مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سازمان، به وفاق و همدلی موجود میان اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بجنورد اشاره کرد و گفت: قطعاً تعامل و همکاری با شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم، می تواند بسیاری از مشکلات و چالش ها را از پیش روی بردارد.

وی افزود: ایجاد بازارچه مرزی پرسه سو که در سال 1383 توسط هیئت وزیران به تصویب رسیده بود، از سال 1389 از لیست بازارچه های مصوب کشوری خارج شده که در حال انجام رایزنی هایی برای دوباره به جریان انداختن این موضوع هستیم.

نیکدل درباره سایر موضوعات مطروحه توسط اعضای شورا نیز مطالبی را بیان داشته و تأکید کرد: مسئولان باید توجه داشته باشند که عملکرد آن ها توسط شوراهای اسلامی شهرها رصد می شود.

در پیان این دیدار، اظهار امیدواری شد با همدلی و تعاملی که بین مسئولین به وجود آمده، ارتقاء زیرساخت ها در مرکز استان را شاهد باشیم.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت