امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

توجه به منظر شهری در كمیته اجرای طرح تفصیلی بجنورد‌

 

نایب رئیس شورای اسلامی بجنورد

توجه به منظر شهری در کمیته اجرای طرح تفصیلی بجنورد‌

 

 نائب رئیس شورای اسلامی بجنورد بر توجه به موضوع منظر شهری در کمیته اجرای طرح تفصیلی این شهر تاکید کرد و گفت: نبایستی نسبت به این مهم غفلت شود.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، رضا فیروزه در نشست عصر امروز شورای اسلامی مرکز خراسان شمالی اولویت قرار دادن منظر شهری و همچنین معماری ایرانی اسلامی در ساخت و سازها را برشمرد و بیان داشت: ما می‌خواهیم شهری را بسازیم که علاوه بر مقررات شهرسازی به مسئله منظر و زیبایی شهر نیز توجه شود.

وی ضرورت توجه به این موضوع را در کمیته اجرای طرح تفصیلی بجنورد مهم خواند و اضافه کرد: به طور حتم با برخی تصمیم گیری‌های صحیح می‌توان این موضوع را به تدریج در شهر محقق سازیم.

نایب رئیس شورای اسلامی بجنورد گفت: افزون بر این باید همواره به این موضوع توجه داشت که حقی از شهروندی ضایع نشود و مسئولیت خود را به عنوان منتخبان مردم به شایستگی انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه در حوزه املاک باید ملاک عمل ابلاغیه سراسری باشد افزود: عدول از این ابلاغیه تخلف بوده و به هر شکل نبایستی تفسیرهای گوناگونی شود بلکه با عمل به قانون، حقوق مردم و شهرداری در این چارچوب تأمین شود.

فیروزه همچنین در پی ارائه گزارشی درباره استخر شهروندی تصمیم‌گیری درباره نحوه راهبری این استخر را به نشست‌هایی بعدی شورا موکول کرد.

عضو دیگر شورای اسلامی بجنورد هم در این نشست اظهار کرد: با انجام برخی اقدامات مثل بازگشایی‌ها می‌توان منظر شهری خوبی را برای این شهر رقم زد.

 

خبرگزاری فارس، 92/12/12

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت