امروز : جمعه, 25 خرداد 1403

نامه نگاری ها در ادارات بجنورد خسته كننده است

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد:

نامه نگاری ها در ادارات بجنورد خسته کننده است

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد در مراسم افتتاح مرکز خرید پارمیس گفت: روند نامه نگاری در ضوابط شهرسازی بجنورد درست نیست.

رضا فیروزه در گفت و گو با خبرنگار اتفاقیه اظهار کرد: ضوابط شهرسازی در بجنورد به گونه ای است که راه سرمایه گذاران را  برای سرمایه گذاری هموار نمی کند. این عضو شورای شهر افزود که نه تنها حمایت های بخش دولتی و  NGO از سرمایه گذار برای جذب سرمایه و استفاده آن در استان ضعیف است، بلکه روند اجرایی به نحوی طی می شود که منجر به دفع سرمایه گذار می شود.

وی اظهار کرد: به عنوان مثال مالکان مرکز خرید پارمیس که چند روز پیش افتتاح شد، دو سال به دنبال اخذ مجوز برای ساخت آن بوده اند که بعد از موفقیت در این امر، ظرف مدت 11 ماه این مرکز خرید را در 5 طبقه به بهره برداری رساندند.

وی تصریح کرد: همانطور که مشخص است مدت اخذ پروانه برای احداث آن مدتی به مراتب بیشتر از زمان ساخت آن به طول انجامید که این یک ضعف در سیستم اداری محسوب می شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر با بیان این که مباحث شهرسازی در بجنورد با تمام شهرهای کشور متمایز است، گفت: سقف بجنورد نسبت به تمام مراکز استان های دیگر در سطح پایین تری قرار دارد و این موضوع سبب می شود سرمایه گذاران رغبت کمتری برای سرمایه گذاری در استان داشته باشند.

وی تعداد طبقات ساختمان ها را در حالت عادی 6 طبقه عنوان کرد و افزود: این محدودیت در تعداد طبقات، در نهایت منجر به رشد عرضی ساختمان ها می شود که این موضوع منجر به کاهش خدمات دهی شهرداری می شود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت