امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

دیدار با مدیركل سازمان حفاظت محیط زیست

 

دیدار با مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بجنورد:

در این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد، گفت: امروز محیط زیست جایگاه بسیار مهمی حتی در زندگی روزمره انسان‌ها دارد و جامعه امروز چاره‌ای جز احترام و حمایت از محیط زیست را ندارد.

 

محمدی افزود: مدیریت شهری و سازمان حفاظت محیط  نقاط مشترکی دارند که بایستی برای ارتقای کیفیت‌های زیست محیطی این منطقه، همفکری و تعامل داشته باشند.

رضا فیروزه، نایب رئیس شورای اسلامی شهر در ادامه بیان داشت: استان خراسان شمالی از لحاظ اقلیمی و جغرافیایی از شرایط مساعدی برای تبدیل شدن به مقصد گردشگری برخوردار است که می‌توان با همکاری، به این مهم دست یافت.

گریوانی، عضو شورای اسلامی شهر گفت: شورای اسلامی شهر آماده انجام هرگونه همکاری با این سازمان است تا ظرفیت‌های موجود این استان تقویت شود.

کشمیری، دیگر عضو شورای اسلامی شهر با تأکید بر لزوم تحقق امنیت پایدار در استان، بیان داشت: در مسیر رشد و توسعه استان بایستی از هجمه‌ به حریم‌های زیستی ارزشمند جلوگیری کرد تا از آن‌چه که خداوند در اختیار مردم این استان گذاشته، حفاظت کنیم.

باغچقی، رئیس کمیسیون خدمات و زیست شهری اظهار داشت: امیدواریم با تعامل این سازمان و شورای شهر، مشکلات بهداشتی و زیست محیطی شهر مرتفع شده و در جهت بهبود شرایط فعلی گام‌های مؤثری برداشته شود.

مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست نیز با اشاره به فرابخشی بودن موضوعات و مسائل این سازمان، گفت: برای بررسی و رسیدگی به این موضوعات، بایستی تعامل سازنده با مردم و دستگاه‌های مرتبط ایجاد شود.

مطهری تأکید کرد: درمسیر توسعه اقتصادی و صنعتی استان، باید از وارد آمدن لطمه به محیط زیست استان جلوگیری کرد.

مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست افزود: حل مشکلات موجود، خرد جمعی را می‌طلبد تا فضای بسته به وجود آمده را از بین برده و در جهت تقویت اعتقاد مردم به حفظ محیط زیست گام برداریم.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت