امروز : جمعه, 18 آذر 1401

جلسه با مدیرعامل شركت آب و فاضلاب

 

جلسه با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر:

در جلسه‌ای که در محل شورای اسلامی شهر برگزار شد، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ضمن ارائه گزارش مبسوطی از خدمات و عملکرد این شرکت، گفت: با وارد شدن آب سد شیرین دره به مدار توزیع، کیفیت آب شرب شهر به خصوص در نوار جنوبی بهبود یافته است.

 

علوی افزود: برای بهره‌مندی ساکنین نوار شمالی شهر از آب سد شیرین دره نیز اقدام خواهد شد تا به زودی همه شهروندان از آب سالم‌تر برخوردار شوند.

در ادامه، اعضای شورای اسلامی شهر، ضمن انعکاس دغدغه شهروندان از کیفیت آب شرب شهر بجنورد، در مورد مسائلی چون مناسب نبودن پرکاری آسفالت‌شکافی‌های ادارات خدمات رسان از جمله آب و فاضلاب و در نتیجه نشست آسفالت و تحمیل هزینه اضافی برای شهرداری، همسطح نبودن دریچه‌ها و کانال ها با سطح معابر، پیشنهاد شروع اجرای کانال انرژی در زمین های توافق شده حواشی شهر، همزمانی فصل بارش و عملیات حفاری ادارات خدمات رسان، ساماندهی تانکرهای فاضلاب، بهره‌برداری از چاه‌های بلااستفاده برای توسعه فضای سبز شهر، هدایت آب‌های سطحی و ... سوالاتی را مطرح کردند که علوی در پاسخ به موارد مطرح شده، توضیحاتی را ارائه کرد.

مهدی محمدی، رئیس شورای اسلامی شهر گفت: ضمن تشکر از زحمات و تلاش های این مجموعه، امیدواریم با تعامل بیشتر، زمینه تحقق مدیریت واحد شهری فراهم شده و از این طریق خدمات شایسته شهروندان در اسرع وقت و به بهترین شیوه در اختیار آنان قرار گیرد.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت