امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

بسیاری از هزینه‌های شهری با اهتمام به شعار سال قابل رفع است

 

رئیس شورای اسلامی بجنورد:

بسیاری از هزینه‌های شهری با اهتمام به شعار سال قابل رفع است

 

رئیس شورای اسلامی بجنورد با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: بی‌گمان بسیاری از هزینه‌های شهری با اهتمام به شعار سال قابل رفع است.

 به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد مهدی محمدی عصر امروز در نخستین نشست شورای اسلامی این شهر در سال جدید، اظهار داشت: توجه به فرهنگ در نام گذاری سال جدید نشان از جایگاه آن در زمینه‌های مختلف از جمله مباحث شهری دارد.

وی با تأکید بر اینکه توجه به فرهنگ در عرصه‌های مختلف قابل توجه است افزود: امیدواریم با این نام گذاری سال شاهد یک جهش در عرصه فرهنگ و اقتصاد که نیاز امروز جامعه است برسیم.

رئیس شورای اسلامی بجنورد با اشاره به اینکه اکنون در حوزه فرهنگ شهر نشینی مشکل داریم گفت:خیلی از هزینه‌هایی که در شهرها مثل ترافیک داریم به خاطر مسائل و مشکلات در بخش فرهنگ است.

محمدی ابراز داشت: به طور حتم فرهنگ در زمینه‌های مختلف حرف‌های زیادی برای گفتن دارد که نبایستی از آن غفلت کنیم.

وی تصریح  کرد: برای تحقق شعار امسال که توسط رهبری نامگذاری و مورد مطالبه قرار گرفته است امیدواریم همه دست به دست هم داده و گوشه‌ای از کار را بر عهده بگیرند تا در پایان سال یک نقطه مثبتی را در کارنامه خود در این عرصه داشته باشیم.

محمدی با اشاره به حضور خود در ایام نوروز در بجنورد برای نظارت و تسهیل در خدمات‌دهی از سوی شهرداری به مسافران، اذعان داشت: طی این مدت بازدیدهایی را به اتفاق اعضای ستاد هماهنگی سفر از بوستان‌های بش قارداش، بابا امان و سطح شهر بجنورد داشتیم.

وی، توزیع بسته‌های فرهنگی از سوی شهرداری بجنورد را در این ایام بین مسافران برشمرد و افزود: این بسته‌ها با هدف ارتقای فرهنگی جامعه در مناطق مختلف توزیع که با استقبال گردشگران نوروزی هم مواجه شد.

رئیس شورای اسلامی بجنورد به دیدار نوروزی خود با استاندار و همچنین ارائه مسائل و مشکلات شهر هم اشاره کرد و یاد آور شد: امیدواریم با عنایات استاندار امسال طرح‌های خوبی را از محل کمک‌های دولتی در بجنورد به عنوان پیشانی خراسان شمالی اجرا و یا تکمیل کنیم.

وی همچنین اجرای هر گونه طرح در شهر از جمله توافقات و بازگشایی‌ها را در چهارچوب بودجه مصوب مورد تاکید قرار داد.

محمدی اظهار امیدواری کرد تا با اهتمام شهرداری و سازمان‌های تابعه و مشارکت مردم و دستگاه‌ها بودجه 122میلیارد تومان شهرداری محقق شود.

 

خبرگزاری فارس، 93/1/17

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت