امروز : چهارشنبه, 09 فروردین 1402

اعضای شورای اسلامی شهر با مرزبان بجنوردی دیدار كردند

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر، در این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تبریک و تشکر ازدولت مردان جمهوری اسلامی ایران که با رایزنی دیپلماتیک توانستند 4 مرزبان ایرانی که در دفاع از مرزهای شرقی مقدس جمهوری اسلامی توسط گروهک تروریستی مدتی دور از وطن بوده و با صبوری و تحمل سختی ها به آغوش میهن برگردانند، به خانواده آقای رامین حضرتی و مردم خوب این خطه تبریک و تهنیت گفت و صبر و استقامت جهادی خانواده آقای حضرتی که در راستای حفظ و صیانت از آبرو و اقتدار نظام بود را قابل تقدیر دانست.

مهدی محمدی با اشاره به آیه شریفه «ان الله مع الصابرین» تأکید کرد: خدا همیشه با صابرین است و نعمت بزرگ امنیت در کشور مدیون فرزندان غیور این مرز و بوم است که با اقتدار و شجاعت تمام از کیان این سرزمین مقدس دفاع و در این راه از مال و جانشان دریغ نمی کنند تا ما با امنیت خاطر در کنار یکدیگر زندگی کنیم.

وی همچنین دعای خیر مردم و تلاش همه مسئولان مرتبط در این اقدام را قابل تحسین دانست و اظهار امیدواری کرد: یکی دیگر از هموطنان که هنوز وضعیت آن مشخص نیست هر چه زودتر با دعای خیر مردم و تلاش بی وقفه مقامات کشوری به آغوش خانواده برگردند. در ادامه این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر نیز با بیان مطالبی به خانواده و مردم کشور این موفقیت را تبریک گفته و از صبوری خانواده محترم این مرزبان تشکر کردند.

در پایان این دیدار اعضای شورای اسلامی شهر کمک و مساعدت هایی را به خانواده این مرزبان داشتند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت