امروز : پنج شنبه, 10 آذر 1401

رفع معضلات و مشكلات اجتماعی با تعامل همه جانبه نهادها و سازمان ها

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر، در این دیدار که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد، رئیس شورای اسلامی شهر ضمن عرض تبریک سال نو انتصاب بجا و شایسته مسلم محمد یاران  به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بجنورد را به وی تبریک گفت. مهدی محمدی با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» تأکید کرد: مدیریت شهری تمام توان خود را بکار خواهد بست تا فعالیت ها و برنامه ریزی ها هماهنگ با شعار سال باشد. وی همچنین بیان داشت با توجه به نامگذاری سال، می بایست تمامی نهادها و سازمان ها رویکرد خود را با شعار سال هماهنگ سازی کنند و در تحقق آن با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند که نتیجه آن تسریع در حل مشکلات مردم خواهد بود.

محمدی با اشاره به اینکه یکی از علل وقوع جرم در مناطق جرم خیز عدم برخورداری از امکانات رفاهی و شاخصه های زندگی شهری در این مناطق است افزود: با آمار و ارقام مستند و بروز می توان با پیگیری و برنامه ریزی مدون در جذب اعتبارات ملی و استانی برای ارتقا خدمات و رفاه اجتماعی در جامعه شهری تلاش کرد.

وی در ادامه این جلسه اضافه کرد: شورای اسلامی شهر آمادگی همکاری همه جانبه  در رفع موانع و مشکلات فرهنگی، اجتماعی، شهری و ... را دارد.

دادستان شهرستان بجنورد در این جلسه ضمن تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر گفت: شورای اسلامی شهر به عنوان پارلمان محلی نقش به سزا و موثری را در جامعه ایفا می کند.

مسلم محمد یاران افزود: جهت رفع مسائل و معضلات اجتماعی می باست از ظرفیت های مدیریت واحد شهری و نهادهای مردمی استفاده کرد.

وی تأکید کرد: عملکردمان باید به گونه ای باشد که عدالت در گفتار و رفتارمان شفاف باشد تا تصمیمی که برای احاد مردم گرفته می شود برای همه یکسان و بدون تبعیض باشد.

وی در پایان سخنان خود افزود: دادستانی آمادگی دارد برای تعامل و همکاری همه جانبه با نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر جلسات فصلی جهت تسریع در رسیدگی به مشکلات مرتبط با مدیریت شهری برگزار کند تا در رفع موانع و ارتقا امنیت اجتماعی گام بردارد.

در این دیدار اعضای شورای اسلامی هر کدام به طور جداگانه به نقطه نظرات خود نسبت به مسائل امنیت اجتماعی در شهر اشاره کردند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت