امروز : جمعه, 11 آذر 1401

استخر شنای بوستان ملی بش‌قارداش بجنورد آبگیری شد

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد از آبگیری استخر شنای بوستان ملی بش‌قارداش پس از انتظار چندین ساله خبر داد.

جمشید گریوانی اظهار کرد: پس از سال‌ها و همزمان با فصل تابستان این استخر آبگیری و برای استفاده مجاوران و مسافران آماده شد.

وی با بیان اینکه فضاسازی خوبی از سوی شهرداری در سنوات گذشته برای این استخر شنا انجام شده است، گفت: این استخر به واسطه کمبود آب طی سال‌های گشته آبگیری نشده و بلااستفاده مانده بود.اکنون این استخر همزمان با فصل تابستان آبگیری شده و برای استفاده مردم آماده است.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد در بخش دیگری با اشاره به برگزاری جشنواره یکصدمین سال تاسیس شهرداری بجنورد در بوستان بش قارداش گفت: شورای اسلامی شهر بجنورد از برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها حمایت می‌کند.

گریوانی با تاکید بر اینکه برگزاری این جشنواره فضای شور و نشاط را در بین شهروندان ایجاد می‌کند، اظهار کرد: این مراسم همه شب تا پنج تیرماه در محل باغ ایرانی این بوستان ادامه دارد.

به گفته وی علاوه بر غرفه‌های مختلف صنایع دستی و فرهنگی غرفه‌ای نیز مربوط به ابتکارات جوانان خلاق در زمینه ساخت تندیس و مجسمه و همچنین فعالیت‌های هوافضا در حاشیه این جشنواره برپا شده  است.

گفتنی است هدف از برپایی  جشن 100 سالگی شهرداری بجنورد سهیم کردن شهروندان در امور شهری، نزدیک‌تر شدن شهروندان با شهرداری و کمک به بهبود امور شهر و پیگیری مطالبات مردم اعلام شده است.

بر اساس آمار رسمی بجنورد طی 100 سال گذشته دارای 33 شهردار بوده که 16 شهردار مربوط به سال‌های قبل از انقلاب و 17 شهردار نیز بعد از انقلاب اسلامی در این سمت ایفای وظیفه کرده‌اند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت