امروز : سه شنبه, 18 بهمن 1401

ثبات اقتصادی جامعه مرهون تلاش های مجامع صنفی

در این دیدار رئیس مجمع امور صنفی شهرستان بجنورد ضمن عرض خیر مقدم به اعضاء شورای اسلامی شهر بجنورد، به تشریح فعالیت های این حوزه پرداخت.

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد انتخاب محمود اسدی به عنوان ریاست مجمع امور صنفی شهرستان بجنورد را به وی تبریک گفت .

مهدی محمدی با اشاره به فرا رسیدن روز ملی اصناف بر لزوم همکاری و همفکری بیشتر این مجموعه صنفی با نهاد مردمی شورای اسلامی شهر تاکید کرد.

وی ثبات اقتصادی جامعه را مرهون تلاش های مجامع صنفی عنوان کرد و افزود : ایجاد اشتغال، تولید و رونق چرخه های اقتصادی شهرها بر دوش این قشر خدوم جامعه است که جای تقدیر از تلاش های این عزیزان را دارد.

وی در ادامه با توجه به شرایط توپوگرافی شهر بجنورد، انتقال صنوف آلاینده از داخل شهر را ضروری دانست و خواستار تشکیل کمیته مشترک جهت جانمایی و انتقال سریعتر این صنوف به خارج شهر شد.

در ادامه نایب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد نیز ضمن تبریک روز اصناف گفت : اصناف به عنوان کار آفرینان نقش موثری در حیات اقتصادی جامعه ایفا می کنند .

رضا فیروزه بیان داشت: انتخاب مکرر هیئت مدیره اتاق اصناف بیانگر حسن عملکرد و رضایت صنوف از هیئت مدیره منتخب است .

وی نیز بر لزوم همفکری برای انتقال صنوف آلاینده از داخل شهرو جانمایی صحیح و اصولی آن تاکید کرد.

در ادامه رییس مجمع امور صنفی گفت: تعامل خوبی بین مجمع امور صنفی، شورای اسلامی شهر و شهرداری وجود دارد که باید این تعامل افزایش یابد.

محمود اسدی با اشاره به احداث ساختمان مجمع امور صنفی شهرستان بجنورد، خواستار تعامل و همکاری بیشتر شورای اسلامی شهر و شهرداری شد.

در پایان این جلسه هریک از اعضاء شورای اسلامی شهر نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل و مشکلات اصناف بیان داشته و اظهار امیدواری کردند: با همکاری و تعامل دو سویه بتوانیم در جهت خدمت به شهروندان گام موثری برداریم.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت