امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

مسائل مطروحه در صحن شورا قبل از تصویب در كمیسیون های تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد

رییس شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن عرض خیرمقدم  به فرماندار شهرستان بجنورد، گزارش مبسوطی از عملکرد  شورای اسلامی  شهر ارائه کرد و خواستار اجرایی شدن هر چه سریعتر مدیریت واحد شهری شد.

مهدی محمدی اظهار داشت: برای جلوگیری از بوجود آمدن معضلات شهری و رفع مشکلات شهروندان  می بایست  مدیریت واحد شهری اجرا شود.

وی با اشاره به وجود پنج کمیسیون تخصصی در شورای اسلامی شهر بجنورد عنوان کرد: مصوبات شورا بصورت تخصصی در کمیسیون های مربوطه بررسی شده و پس از تصویب در کمیسیون در صحن اصلی شورا  مطرح می شود.

محمدی همکاری کمیته انطباق با شورای اسلامی شهر را باعث پیشبرد مصوبات و حل مشکلات  شهروندان دانست و خواستار تعامل بیشتر فرمانداری و شورای اسلامی شهر بجنورد شد.

وی بودجه مصوب شده شهرداری بجنورد را 124 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: خدمتگزاری هرچه بهتر به شهروندان و تحقق بودجه شهرداری، همراهی و همکاری فرمانداری را می طلبد.

در ادامه فرماندار بجنورد ضمن تشکر از نقطه نظرات اعضا شورای اسلامی شهر گفت: تمام تلاش ما در جهت پیشرفت، آبادانی و رفع محرومیت شهر است که این امر همکاری شورای اسلامی شهر، شهرداری و فرمانداری را می طلبد.

محمود ثمینی بیان داشت: رعایت قانون و قانونمداری از وظایف اصلی فرمانداری است که در کمیته انطباق، قانونمداری  مصوبات بررسی می شود .

در پایان اعضا شورای اسلامی شهر ضمن بیان دیدگاه های خود خواستار تسهیل امور شهروندان شدند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت