امروز : سه شنبه, 18 بهمن 1401

تأسیس اتاق فكر و استفاده از مشاوران توانمند در شورای اسلامی شهر

در ديدار اعضای شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بجنورد، رئيس شوراي اسلامي شهر با اشاره به برگزاري  انتخابات هيئت رئيسه  خواستار تعامل بيشتر دادستاني با شورا و شهرداري شد.

رضا فيروزه با بیان این مطلب که به دنبال تاسيس اتاق فکر در شورای اسلامی شهر و استفاده از مشاوران توانمند  هستيم، گفت: راهکارهاي تسهيل جذب سرمايه گذار در شهر و اسکان مسافران در خارج از شهر در حال بررسی است.

عضو دیگر شوراي اسلامي شهر با اشاره به ظرفیت های پارک های تفریحی بش قارداش و باباامان به عنوان منطقه ويژه گردشگري، اظهار اميدواري کرد: با جذب بودجه هاي ملي درصدد توسعه این مناطق گردشگری و بهره برداری از پتانسیل های موجود هستیم.

علی اکبر هاتفي از مطالعات صورت گرفته براي تجهيز پارک دوبرار و برنامه ريزي جهت جلوگیری از کمپینگ مسافران در داخل شهر خبر داد.

دادستان بجنورد ضمن عرض خیرمقدم و تبريک انتخاب هيئت رئيسه، گفت: شورای اسلامی شهر به عنوان پارلمان محلی نقش به سزا و موثری را در جامعه ایفا می کند.

مسلم محمد ياران خواستار جمع آوري متکديان از سطح شهر و همکاري بيشتر شهرداري و بهزيستي در اين زمينه شد تا وقوع جرائم در شهر کاهش يابد .

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت