امروز : پنج شنبه, 20 بهمن 1401

شورای اسلامی شهر در حال برنامه ریزی به سمت كلان نگری است

اين ديدار که در مکان دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد، رئيس شوراي اسلامي شهر بجنورد ضمن تشريح عملکرد شورای اسلامی شهر به همدلي و همکاري اعضای شوراي اسلامي شهر  اشاره کرد  و گفت : اين همدلي و اتحاد باعث پيشبرد اهداف شورا و کمک به اجرايي شدن برنامه هاي عمراني  و در نهايت آباداني شهر شده است .

رضا فيروزه ضمن بيان اين مطلب که عمده کار شورای اسلامی شهر و شهرداري به همکاري معاونت عمرانی استانداری نياز دارد، بيان داشت: شورای اسلامی شهر در حال برنامه ريزي به سمت کلان نگري است که در اين زمينه نیازمند استفاده از نظرات متخصصان و کارشناسان جهت توسعه شهري و خدمت رساني بهتر به شهروندان هستیم.

وی افزود: براي اجراي پروژه هاي توريستي در شهر نيازمند نگاه ويژه استانداري هستيم که در این راستا تعامل هر چه بیشتر با استانداري را مد نظر داریم.

دیگر عضو شورای اسلامی شهر نيز خواستار همکاری استانداري جهت اتمام پروژه تقاطع غیرهمسطح چهار راه شهدا شد.

سيد حسين نقيب گفت: ساخت مرکز کنترل ترافيک در شهر بجنورد مساعدت استانداري را می طلبد که 
اجرایی شدن آن می تواند گره گشای این معضل مهم شهری بجنورد باشد.

عليرضا باغچقي عضو شوراي اسلامي شهر با اعلام اين موضوع که با اعتمادسازي، پيگير راه اندازي کارخانه کمپوست هستيم گفت: تعيين تکليف سريعتر اين کارخانه از سوي مراجع ذيربط از خواسته های شهروندان است.

معاون امور عمرانی استاندار ضمن عرض خیرمقدم و تبریک به اعضای شورای اسلامی شهر، خواستار تهيه سند چشم انداز براي شهرداري  ها شد و اين امر را لازمه پيشرفت شهري دانست.

محمد حسین علي نيا با اشاره به فاصله زیاد بجنورد با معیارهای یک شهر مطلوب افزود: بایستی موانع و مشکلات موجود دبر سر راه دستیابی به این مهک مورد بررسی و واکاوی بیشتر قرار گیرد.

وی با تأکید بر لزوم  رشد صنعت گردشگري در شهر، تجهيز پارک دوبرار را  به عنوان پارک پايلوت خواستار شد.

علی نیا با بيان اين مطلب که با اعتمادسازي مي توان پروژه هاي شهري را بهتر و سريعتر پيش برد، به ايجاد درآمدهاي پايدار براي شهرداري ها اشاره و بر آموزش هاي دوره اي  پرسنل شهرداري جهت بهبود خدمت رساني تاکيد کرد.

علي نيا ابراز اميدواري کرد با تلاش اعضای شورای اسلامی شهر و ديگر مسئولان مربوطه مشکلات راه اندازي کارخانه کمپوست به زودي حل شود .

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت