امروز : چهارشنبه, 16 آذر 1401

ثبات و برنامه محور بودن مدیریت در دستور كار شورای اسلامی شهر قرار دارد

در اين ديدار که با حضور اعضای شوراي اسلامي شهر بجنورد در دفتر نماينده مقام معظم رهبري در استان و امام جمعه بجنورد برگزار شد، رييس شوراي اسلامي شهر گفت: وجود عالمي فرهيخته و با علم و درايت  نعمتي گرانقدر براي این شهر است که آثار آن با حضور پرشور اقشار مختلف در نماز جمعه مشهود است  .

رضا فيروزه ضمن بيان گزارشي از عملکرد  شوراي اسلامي  شهر بیان داشت:  ثبات و برنامه محور بودن مديريت در دستور کار شورای اسلامی شهر قرار دارد که اين امر در سايه همدلي اعضای‌ شوراي اسلامی شهر و استفاده از راهنمايي ها و تخصص صاحبنظران تحقق خواهد یافت.

نماينده ولي فقيه در استان خراسان  شمالي در اين ديدار ضمن تبريک  انتخاب هيئت  رئيسه  بر لزوم  وحدت  و همدلي  در شورا تاکيد کرد .

حجت الاسلام والمسلمین حاج ابوالقاسم یعقوبی در ادامه ضمن بيان اين مطلب  که در آستانه سالروز ورود  رهبر معظم انقلاب به استان قرار داريم، تأکید کرد: نبايستی سرمايه حضور پرشور مردم در استقبال از رهبری را فراموش کنيم.

وی با تأکید بر فرهنگ سازی با بهره بردن از فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: در سطح شهر تابلو هايي با مضامين  سخنان رهبری نصب  و یکی از میادین شهر به 19 مهرماه نامگذاری شود.

حجت الاسلام  والمسلمين يعقوبي ضمن بيان  اين  مطلب که  شوراي اسلامی شهر مي تواند در زمينه زيباسازي  نظارت  بيشتري  داشته باشد خواستار توجه بیشتر به مبلمان  شهري  و شهرسازي اسلامي  شد.

وي بر ساماندهي نمازخانه ها در پارک ها تاکيد و به لزوم معرفي فرهنگ استان اشاره کرد و افزود: شهرداري و موسسات  فرهنگي  هماهنگی های لازم را در خصوص آذين بندي اعیاد در سطح شهر داشته باشند.

ايشان  واگذاري  پل عابر پياده مقابل دفتر  امام جمعه را جهت امور فرهنگي خواستار شد.

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت