امروز : جمعه, 11 آذر 1401

اهدا احكام اعضای هیئت امنای مركز پژوهش های شورای اسلامی شهر بجنورد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر: احکام اعضای هیئت امنای مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر بجنورد طی جلسه ای به آنها اهدا شد. در این جلسه که با حضور رئیس و اعضای هیئت امنای مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر برگزار شد، رئیس مرکز پژوهش ها ضمن عرض خیرمقدم، گزارش مبسوطی از فعالیت های این مرکز ارائه داد.

مهستی آدینه زاده بر لزوم تشکیل شورای پژوهشی تأکید کرد و گفت:اعضای این شورا می بایست از بین اعضای هیئت علمی و معاونین پژوهشی دانشگاه ها و معاونت اقتصاد و برنامه ریزی شهرداری انتخاب شوند تا بتوانیم در ادامه فعالیت این مرکز پژوهشی، کارگروه های تخصصی را جهت تحقیق و پژوهش پیرامون مشکلات و معضلات شهری تشکیل دهیم.

وی با اشاره به اینکه محورهای پژوهشی قبلا مشخص شده است، افزود: برای دسترسی آسان شهروندان، این محورهای پژوهشی در پورتال شورای اسلامی شهر قرار داده شده است و در آینده از طریق درج فراخوان در روزنامه های محلی اطلاع رسانی جامع و کامل در این خصوص صورت خواهد گرفت.

آدینه زاده همچنین عنوان کرد: 10 اولویت اصلی و اساسی پژوهشی شهر در حال تهیه و تدوین در شهرداری است که پس از اتمام کار در اختیار علاقمندان به پروژه های پژوهشی قرار خواهد گرفت.

در پایان بازدیدی از محل مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر انجام گرفت.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت