امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: می بایست یكی از اهداف بانك توسعه و تعاون فراهم آوردن زمینه اشتغال و ازدواج جوانان باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بجنورد، در این دیدار ابتدا مدیریت بانک توسعه و تعاون استان ضمن تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر، گزارشی از فعالیت های بانک ارائه داد و گفت: با توجه به اینکه نیروی کار این بانک نیروی جوان و تحصیل کرده هستند، رویکرد این بانک،مساعدت به تعاونی هایی است که جوانان، با سرمایه اندک خود تشکیل داده اند.

شریفی با بیان اینکه هدف این بانک خدمتگزاری به شهروندان شریف است، اظهار امیدواری کرد تا در آینده زمینه ای فراهم شود که از ظرفیت های متقابل مجموعه مدیریت شهری و بانک توسعه و تعاون به نفع شهر و شهروندی استفاده کرد.

در ادامه این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن عرض خیرمقدم به مدیریت بانک توسعه و تعاون استان گفت: با توجه به اینکه  در حال حاضر مشکلات فراوانی در زمینه اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان وجود دارد می بایست یکی از اهداف این بانک فراهم آوردن زمینه اشتغال و ازدواج جوانان باشد.

مهدی محمدی با اشاره به اینکه بازوان دولت در بخش مالی، بانک ها هستند، افزود: مردم انتظارات ویژه ای از بانک ها به ویژه بانک توسعه و تعاون دارند و این وظیفه بانک را نسبت به مردم سنگین تر می کند.

وی برگزاری همایش ها، سمینارها و کلاس های آموزشی به خصوص در جامعه دانشگاهی که جویای کار هستند را یکی از اولویت های بانک دانست و گفت: با برگزاری این دوره های آموزشی و تشویق جوانان به تشکیل تعاونی ها و حمایت از آنها می تواند بسیاری از مشکلات جامعه را کاهش دهد.

محمدی در ادامه با تأکید بر اینکه رویکردشورای اسلامی شهر و بانک توسعه و تعاون هر دو مردم محور می باشد و اولویت اول شورای اسلامی شهر رضایتمندی مردم است، افزود: داشتن تعامل دو سویه برای انجام پروژه های شهری زمینه ای را فراهم خواهد ساخت تا از ظرفیت های این بانک برای سرعت بخشیدن به پروژه های شهری استفاده کرد.

وی در پایان با اشاره به برگزاری جلسات تخصصی بین کارشناسان شهرداری و بانک توسعه و تعاون، اظهار امیدواری کرد: هرچه سریعتر اقدامات عملی جهت اجرایی شدن زمینه تعاملات دوسویه فراهم شود.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت