امروز : جمعه, 11 آذر 1401

ساخت پروژه تقاطع غیرهمسطح بجنورد از سرگرفته شد

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد:

ساخت پروژه تقاطع غیرهمسطح بجنورد از سرگرفته شد

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد از انجام توافقات با پیمانکار تقاطع غیرهمسطح بجنورد به عنوان بزرگ‌ترین پروژه شهری خراسان شمالی خبر داد و گفت: ساخت این پروژه اخیرا از سر گرفته شده است.

 خبرگزاری فارس: ساخت پروژه تقاطع غیرهمسطح بجنورد از سرگرفته شد

رضا فیروزه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: پروژه تقاطع غیرهمسطح بجنورد نخستین تقاطع غیرهمسطح استان به شمار می‌رفت اما از چندین ماه قبل به خاطر اختلاف پیمانکار با شهرداری متوقف شد.

وی ادامه داد: توقف این پروژه باعث ایجاد مشکلات فراوانی در این قسمت از شهر شده و نارضایتی را در بین مردم و کسبه آن محل ایجاد کرده بود.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد با تاکید بر اینکه این پروژه بزرگ شهری باید سریع‌تر تکمیل شود تا مشکلات ترافیکی هم که اکنون در این منطقه وجود داشته مرتفع شود، گفت: بر همین اساس تعیین تکلیف این پروژه به عنوان نخستین اولویت در دستور کار هیئت‌ رئیسه دوم شورای اسلامی این شهر قرار گرفته و خوشبختانه توافقات خوبی با پیمانکار آن برای از سرگیری پروژه انجام شد.

وی همچنین راه‌اندازی مجدد کارخانه بیوکمپوست را از اولویت‌های هیئت‌ رئیسه دوم شورای اسلامی این شهر عنوان کرد و ادامه داد: اکنون به سبب توقف در فعالیت‌های این کارخانه مشکلاتی در زمینه ساماندهی زباله‌های مرکز خراسان شمالی به وجود آمده است.

فیروزه دپوی زباله‌ها در ایستگاه علی‌آباد و یا امحای زباله در باباموسی را مقطعی و نامناسب دانست و افزود: باید سریع‌تر در زمینه کارخانه کمپوست بجنورد تصمیم‌گیری و تعیین تکلیف شود.

وی یادآور شد: اعتبارات زیادی برای ساخت این کارخانه صرف شده است و نباید به خاطر برخی مسائل و مشکلات این مجموعه بدون استفاده و بلاتکلیف بماند.

به گزارش فارس، بجنورد با دارا بودن 2 منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر 211 هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/63002/م20/ژ1001

 

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت