امروز : جمعه, 18 آذر 1401

سومین سالن اختصاصی بانوان در بوستان آفرینش بجنورد اجرایی شد

رئیس کمیته بانوان شورای اسلامی بجنورد:

سومین سالن اختصاصی بانوان در بوستان آفرینش بجنورد اجرایی شد

رئیس کمیته بانوان شورای اسلامی بجنورد گفت: سومین پروژه سالن اختصاصی ورزش بانوان این شهر با پیگیری شورای اسلامی شهر و شهرداری در بوستان آفرینش بجنورد اجرایی شده است.

 خبرگزاری فارس: سومین سالن اختصاصی بانوان در بوستان آفرینش بجنورد اجرایی شد

صبری سیدی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: این سالن اختصاصی در ضلع جنوبی این بوستان در دست اجرا بوده که منابع لازم برای اجرا و تکمیل آن اختصاص یافته است.

وی تصریح کرد: اجرای سالن‌های اختصاصی برای بانوان در این شهر از رویکردهای شورای اسلامی شهر به شمار می‌رود.

رئیس کمیته بانوان شورای اسلامی بجنورد گفت: با توجه به اینکه حدود نیمی از جمعیت بجنورد را زنان تشکیل می‌دهند از این رو احداث فضاهای اختصاصی برای بانوان ضرورت دارد.

به گفته وی دو سالن اختصاصی بانوان نیز اکنون در شهربازی بجنورد قرار داشته که یکی از این سالن‌های برای ورزش بانوان در حال بهره برداری بوده و یکی دیگر از سالن‌ها نیز برای استفاده  در حال راه‌اندازی است.

سیدی از برنامه حصار کشی این قسمت از شهربازی برای ایجاد پارک ویژه بانوان هم خبر داد.

سیدی با اشاره به اینکه بوستان شهربازی بجنورد در داخل شهر و در دسترس قرار دارد گفت: با حصار کشی این قسمت از شهربازی که دارای سالن‌های ورزشی نیز بوده، شرایط را برای استفاده بهتر و بیشتر بانوان از این فضا برای انجام سایر ورزش‌ها مثل دوچرخه سواری بدون دغدغه را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه حصار کشی و اجرا پارک اختصاصی بانوان در شهربازی از برنامه‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر است اظهار امیدواری کرد تا این برنامه در آینده نزدیک محقق شود.

به گفته سیدی هم اکنون در بسیاری از شهرهای کشور پارک‌های ویژه بانوان اجرا شده است.

عضو شورای اسلامی بجنورد همچنین درباره پارک بانوان در منطقه دوبرار تصریح کرد: طرح‌هایی چند در این بوستان اجرا شده که بایستی با تزریق اعتبارات فاز نخست این پروژه آماده شود.

وی در ادامه بر راه‌اندازی ایستگاه‌های دوچرخه سواری به منظور استفاده شهروندان تاکید کرد.

عضو شورای اسلامی بجنورد گفت: راهبری ایستگاه‌های دوچرخه سواری بر اساس موافقت شورای اسلامی شهر به هیئت دوچرخه سواری واگذار شده از این رو انتظار می رود تا این ایستگاه‌ها برای رفع مشکلات راه‌اندازی شود.

سیدی راه‌اندازی ایستگاه‌های دو چرخه سواری در این شهر را عاملی برای ترویج فرهنگ دوچرخه سواری در این شهر عنوان کرد.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت