امروز : دوشنبه, 24 مرداد 1401

زمان آغاز و اتمام پروژه‌های شهری در بجنورد مشخص شود

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی بجنورد گفت: زمان آغاز و اتمام پروژه‌های شهری در بجنورد در قالب برنامه زمان‌بندی توسط شهرداری مشخص شود.

سید عباس حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد تعیین زمان برای تکمیل پروژه‌ها را باعث تخصیص به موقع اعتبارات برای اجرای پروژه‌ها بر اساس این برنامه عنوان کرد.

وی همچنین رضایتمندی شهروندان را در زمانبندی پروژه‌ها برشمرد و گفت: اکنون در شهرهای مختلف این برنامه در آغاز و اتمام پروژه‌های شهری لحاظ می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد همچنین خواستار ممیزی املاک شهر بجنورد از سوی شهرداری در یک بازده زمانی شد.

به گفته وی ممیزی املاک در شهرداری بخشی از مشکلات در زمینه نبود ممیزی املاک را برطرف می‌سازد و از این رو بایستی سریع‌تر ممیزی املاک اجرا شود.

حسینی همچنین با برشمردن اهمیت ایجاد پارکینگ برای کاهش مشکلات ترافیک در بجنورد تصریح کرد: پارکینگ عمومی از مهم‌ترین مباحث مهم شهری است که باید در خیابان‌های مختلف این شهر به تعداد مورد نیاز ایجاد شود.

وی افزود: ‌اکنون به علت کمبود پارکینگ عمومی در این شهر، دو لاین از عرض هر خیابان به عنوان پارکینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد که مشکلاتی را به همراه داشته است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد تصریح کرد: به همین خاطر شهروندان از کوچه‌ها و خیابان‌های هم‌عرض بازگشایی شده برای پارکینگ استفاده کرده که عملاً رفت و آمد خودروها را با کندی مواجه کرده است.

وی تاکید کرد: لازم است تا در فواصل کم پارکینگ‌های عمومی متعدد توسط شهرداری و بخش خصوصی به صورت طبقاتی ساخته شود و البته باید بهای مربوط به استفاده از پارکینگ هم گرفته شود به نحوی که برای سازنده مقرون به صرفه باشد.

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت