امروز : چهارشنبه, 05 آبان 1400

عملیات اجرایی پروژه روگذر بجنورد از هفته آینده دوباره آغاز می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: با توافق شورای شهر، شهرداری بجنورد و پیمانکار، اجرای مجدد پروژه روگذر بجنورد از هفته آینده آغاز می شود.

رضافیروزه در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهارکرد: این طرح به دلیل اختلاف پیمانکار و مسئولان شهری بجنورد مدت ها متوقف شد.

فیروزه تصریح کرد: خوشبختانه در توافقی که انجام شد از یک باخت –باخت جدی جلوگیری شد و انشاءالله از هفته آینده اجرای این طرح آغاز می‌شود.

وی گفت: به دلایلی اجرای پروژه پل روگذربجنورد که هم اکنون بزرگترین پروژه شهری خراسان شمالی به شمار می‌آید تعطیل شد واگر این روند ادامه پیدا می‌کرد مردم ، شهرداری و حتی خود پیمانکار نیز ضرر جدی می‌کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: خوشبختانه با نهایی شدن توافق ما با ماشین سازی اراک که ساخت این روگذر را تعهد دارد به زودی شاهد اجرا و انشاءالله تا چند ماه آینده پایان آن خواهیم بود.

به گزارش تسنیم، پل روگذر بجنورد به عنوان یکی از پروژه‌های بزرگ عمرانی بجنورد اواسط مردادماه 91 آغاز شد و انتظار می‌رفت تا در مهر سال 92 به اتمام برسد اما اختلاف پیمانکار با شهرداربجنورد سبب توقف اجرا و نیمه تمام ماندن این طرح شد.

 

 

  • بازدید امروز: 489
  • بازدید دیروز: 507
  • بازدید ماه: 2946
  • بازدید سال: 99828
  • بازدید کل: 1266498
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت