امروز : چهارشنبه, 09 فروردین 1402

اولین جلسه صبحانه كاری شورای اسلامی شهر بجنورد با اعضاء ستاد مردمی توسعه خراسان شمالی برگزار شد

رييس شوراي اسلامي شهر بجنورد در اولين صبحانه  کاري که ساعت 7:00 صبح به ميزبانی شوراي شهر اعضاء و باحضور اعضاء ستاد مردمي توسعه خراسان شمالي برگزار شد، گفت :استفاده از نظرات و تجربيات متخصصان باعث پيشبرد برنامه هاي شهري و آباداني بيشتر شهر مي شود.

رضا فيروزه در ادامه ضمن ارائه گزارشي از عملکرد شورا در سال گذشته اظهارداشت : در اين ستاد بسياري از متخصصين و افراد باتجربه حضور دارند که بایستی استفاده از نظرات و تجربيات اين افراد را مغتنم شمرد.

فيروزه خواستار تعامل بيشتر با اعضاء ستاد شد و به  برگزاري جلسات مشترک در این زمینه تأکید کرد.

دبير ستاد مردمي توسعه خراسان شمالي نیز با اشاره به روند برگزاري مداوم اينگونه جلسات خواستار تغييرنگاه دولت به شهرداري هاي آسيب پذير شد .

دکتر محمدحسین انصاري مود افزود: لازمه پيشرفت و آباداني در شهرها ثبات مديريت شهري و برنامه محور بودن آن است  که اين امر باعث جلوگيري از هدر رفتن سرمايه هاي مردمي مي شود.

وي فرهنگ سازي در زمينه هاي مختلف را خواستار شد و بر رفع مشکل بافت فرسوده هسته مرکزي  شهر و جذب سرمايه گذار براي طرح هاي عمراني  در شهر تاکيد کرد.

در ادامه مهندس عفتي معاون  سابق استاندار و عضو اين ستاد بر تسريع در راه اندازي کارخانه کمپوست تاکيد کرد و گفت :  جانمايي  اين کارخانه با کارشناسي انجام شده است و از نظر زيست محيطي هيچ مشکلي ندارد.

وي بر لزوم تعامل با استانداري جهت  جذب اعتبارات توسط هيئت رئيسه تاکيد کرد .

احمد معظمي ديگرعضو ستاد توسعه خراسان شمالي  بر جذب سرمايه ها  در مرکز استان تاکيد و بر لزوم جلوگيري از خروج سرمايه هاي استان اشاره داشت.

سید عباس ابوالحسني عضو دور ه اول شوراي اسلامي شهر بجنورد بر لزوم اجراي کارهاي ماندگار  براي شهر تاکيد کرد و به روزمرگي کارها در مديريت شهري اشاره کرد.

مهندس ارجمند ديگر عضو اين ستاد نيز بر خدمت گذاري بي منت تاکيد و لزوم  جلوگيري ازهدر رفت زمان در اجراي پرو‍‍‍ژه ها تاکيد و تعامل سريعتر با پيمانکار پروژه تقاطع غير همسطح چهار راه شهدا را مطرح کرد.

ديگر اعضاء ستاد مردمي توسعه خراسان شمالي نيز برهمکاري و تعامل بين اين ستاد و شوراي اسلامي شهر تاکيد کردند و خواستار تسريع در بازگشايي کارخانه کمپوست  و رفع مشکل تقاطع غير همسطح  آن شدند.

در پایان اعضاء شوراي اسلامي شهر نیز ضمن ارائه نقطه نظرات خود بر تعامل و همکاری بیشتر با اعضا ستاد توسعه استان تأکید کرد و خواستار برگزاری جلسات مشترک جهت تسریع در رفع موانع و مشکلات پیش روی مسائل مدیریتی شهر شد.

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت