امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

انتقال صنوف آلاینده از بجنورد در مقدمات مانده است

عضو شورای شهر بجنورد:

انتقال صنوف آلاینده از بجنورد در مقدمات مانده است

 

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به تاخیر در انتقال صنوف آلاینده از مرکز استان گفت: طرح انتقال صنوف آلاینده به خارج از بجنورد در مقدمات مانده و هنوز کار اساسی برای آن انجام نشده است.

علیرضا باغچقی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار کرد: صحبت ها و برنامه ریزی برای انتقال مشاغل آلاینده از مرکز استان سابقه ای پنج، شش ساله دارد اما تا کنون اقدام خاصی در این زمینه انجام نشده است.

وی افزود: هنوز زیرساخت های مورد نیاز برای خروج صنوف آلاینده فراهم نشده است و فعالیت این مشاغل برای شهروندان مشکل ایجاد کرده است.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار کرد: فعالیت این صنوف چه به لحاظ زیست محیطی و چه به لحاظ صوتی، آلودگی هایی برای شهروندان ایجاد کرده که سبب گلایه آنان شده است.

وی تصریح کرد: البته صاحبان این مشاغل نیز ناخواسته سبب آلایندگی محیط شده اند و خواستار فراهم شدن زیرساخت ها برای خروج فعالیت خود از مرکز شهر هستند اما شرایط مورد نیاز هنوز مهیا نشده است.

باغچقی توضیح داد: گلایه از فعالیت مشاغل آلاینده بیشترین علت مراجعان به شورای شهر را به خود اختصاص داده است اما حل آن پس از سال ها هنوز در اندر خم مقدمات است.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد خواستار تسریع در روند خروج و انتقال صنوف آلاینده به خارج شهر شد.

انتهای پیام/

 

خبرگزاري تسنيم، 93/2/20

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت