امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

احداث سینمای چندبعدی در بوستان ملی باباامان بجنورد

مسئول سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر بجنورد خبر داد

احداث سینمای چندبعدی در بوستان ملی باباامان بجنورد

مسئول سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر بجنورد از ایجاد سینمای چند بعدی در بوستان ملی باباامان خبر داد.

سید جلیل کشمیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: این سینما توسط بخش خصوصی در این بوستان ملی که همه ساله پذیرای خیل گردشگران است به اجرا در می‌آید.

عضو شورای اسلامی بجنورد با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با اجرای این طرح سرمایه‌گذاری در یکی از نقاط این بوستان موافقت کرده است گفت: تمامی کار سرمایه‌گذاری سیمای چند بعدی توسط این سرمایه‌گذار انجام خواهد شد.

به گفته وی پیش از این نیز چند سینمای سه بعدی توسط این سرمایه‌گذار در شیروان اجرا شده است. مسئول سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر بجنورد نسبت به پذیرش طرح‌های سرمایه‌گذاری در مناطق در اختیار شهرداری اعلام آمادگی کرد.

وی گفت: البته تمامی این طرح‌های سرمایه‌‌گذاری بایستی دارای طرح‌های قابل ارائه به شورای اسلامی شهر باشد تا در شورای اسلامی شهر بررسی شود. کشمیری همچنین با اشاره به ورود یکی از سرمایه‌گذاران برای ساخت پیست کارتینگ در بجنورد اظهار امیدواری کرد تا این طرح امسال به نتیجه رسیده و مورد استفاده شهروندان قرار بگیرد.

به گزارش فارس، با مصوبه شورای اسلامی بجنورد دوره‌های گذشته تاکنون چند طرح سرمایه‌گذاری مشترک از جمله هماگ و طلای سفید در این شهر به نتیجه رسیده است. بجنورد با دارا بودن دو منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر 211 هزار نفر جمعیت دارد. انتهای پیام/63002/ع30

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت